Łukasz Pławecki wystąpi na Celtic Gladiators w Nowym Sączu – już 4 listopada

Kolejna organizacja zdecydowała się na zorganizowanie swojego eventu w Małopolsce, a dokładniej w Nowym Sączu. HFO, DSF, a teraz także Celtic Gladiators zawita do hali MOSiRu przy ul Nadbrzeżnej by zaprezentować publiczności walki na zasadach K-1 oraz MMA.

W jednej z walk wieczoru weźmie udział #1 naszego rankingu zawodowego kategorii lekkiej w Polsce Łukasz Pławecki. 23 września, także w Nowym Sączu, zdobył pas Mistrza Świata federacji IPCC w K-1 pokonując Gambijczyka trenującego w Kyshenko Gym Yankubu Juwarę. Wcześniej Pławecki walczył na galach Kunlun Fight, Glory oraz King of Kings. Ubiegły rok reprezentant klubu Halny zakończył z 8 walkami, a w 2017 z powodu kontuzji ręki stoczył dopiero 3. Jak udało nam się dowiedzieć Pławecki w tym roku, poza listopadowym występem na Celtic Gladiators, zawalczy jeszcze przynajmniej raz.

Nie jest jeszcze znany rywal nowosądeckiego zawodnika. Walka odbędzie się w kategorii do 71 kg i będzie jednym z głównych wydarzeń gali.

Z niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że Pławecki nie będzie jedynym reprezentantem klubu HALNY Nowy Sącz na gali Celtic Gladiators 15. Prawdopodobnie 4 listopada między linami wystąpi też Bartosz Zając oraz Przemysław Pawlak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*