Łukasz Radosz vs Remigiusz Szkudlarek na gali Martial Arts Contest 1

Do prawdziwej bitwy o miano najlepszego polskiego zawodnika tajskiego boksu w kategorii półciężkiej dojdzie podczas gali DSF Martial Arts Contest 1 „Polska vs Tajlandia”, która odbędzie się 24-go października 2015 roku w hali „Orbita”, we Wrocławiu. Zmierzą się w nim: aktualny Mistrz Europy, Łukasz Radosz, z Kohorty Poznań i sensacyjny finalista Pucharu Świata, Remigiusz Szkudlarek, z Muay Thai Legion Bydgoszcz.

22-letni Remigiusz Szkudlarek to bardzo utytułowany zawodnik polskiego Muay Thai w kategoriach juniorskich. Podopieczny trenera Roberta Miękczyńskiego nim wszedł w wiek seniorski był trzecim zawodnikiem na świecie i drugim w Europie, co było zapowiedzią rozwoju jego potencjału jako dojrzałego zawodnika. Tytuły Mistrza i wicemistrza Polski tylko potwierdzają, że Szkudlarek chce być numerem jeden w naszym kraju. Remigiusz wygrał 28 walk i tylko 9 przegrał. Mierzy 189 cm i waży 86 kg.

Łukasz Radosz to pięciokrotny Mistrz Polski, a także Mistrz Europy. Trenujący pod okiem Grzegorza Waligóry, 22-letni zawodnik ścierał się już z wielkimi sławami światowego Muay Thai takimi jak Dmitry Valent. W 2014 roku wywalczył najważniejsze w karierze Mistrzostwo Europy podczas ME w Krakowie. Bezsprzecznie jak na razie na przestrzeni czterech lat jest najlepszym polskim zawodnikiem wagi półciężkiej. Łukasz wygrał 34 walki z tylko 6 razy schodził z ringu pokonany. Sześciokrotnie nokautował też swoich rywali. Mierzy 193 cm i waży 86 kg.

Cóż mogę powiedzieć o tej walce? Na pewno najważniejszą sprawą jest fakt, iż obaj są najlepszymi zawodnikami w Polsce, a także czołowymi postaciami europejskiego Muay Thai. Jestem zadowolony, iż podczas tak ważnej imprezy dla polskiego tajskiego boksu, dojdzie do zawodowej konfrontacji tych zawodników. Oczekuję od nich dobrej walki, a jej wynik to sprawa drugorzędna. Obaj mają dopiero po 22 lata, ale już dziś mogą walczyć z najlepszymi na świecie. To pokazuje, że polskie Muay Thai, które promowaliśmy przez lata, dogoniło światową czołówkę.” – powiedział Rafał Szlachta, Prezes Polskiego Związku Muaythai i pomysłodawca gali.

Bilety na galę Martial Arts Contest 1 są już dostępne w sprzedaży w sieci punktów firmy Ticketpro oraz poprzez stronę internetową www.ticketpro.pl, a cena zaczyna się już od 30 złotych. Wejściówki można także nabyćw punktach stacjonarnych tej sieci takich jak: Saturn, EMPiK, Media Expert i Media Markt. Pełna lista punków dostępna pod linkiem: TUTAJ.

Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka:
https://www.facebook.com/Martial-Arts-Contest-1677544635809005/timeline/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*