Łukasz Rambalski i Wojciech Wierzbicki zmierzą się na gali FEN 10

Niezwykle atrakcyjne starcie dwóch świetnych kickboxerów odbędzie się podczas nadchodzącej wielkimi krokami jubileuszowej gali FEN 10 „Gold Edition” w Lubinie, na Dolnym Śląsku. W pojedynku wagi średniej jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników Kickboxingu, Łukasz Rambalski z Hunter Gym Bydgoszcz, zmierzy się z aktualnym zawodowym mistrzem Europy organizacji WAKO-PRO, Wojciechem Wierzbickim z Centrum Sportów Walki Kick-Fighter Zgorzelec.

Liczący 32 lata Łukasz Rambalski to wybitna postać polskiego Kickboxingu. Jako pierwszy Polak walczył w największej ówczesnej organizacji Kickboxingu jaką była do końca 2013 roku holenderska It’s Showtime. Wielokrotny Mistrz Polski ma na koncie ponad 40 medali z różnych imprez krajowych i międzynarodowych. Na zawodowej arenie był także najlepszy w kraju i w 2012 roku zdobył pas Mistrza Państw Nadbałtyckich organizacji (BMAF). Łukasz jest także trenerem i wychowawcą wielu zawodników od 2005 roku. Na arenie FEN wystąpił w kwietniu bieżącego roku ulegając po świetnym pojedynku Baitarowi Zakaria. Na koncie ma 20 wygranych walk zawodowych i tylko 8 porażek. W karierze amatorskiej stoczył ogółem ponad 140 pojedynków.

Wojciech Wierzbicki ma 27 lat. W końcu 2014 roku zdobył tytuł mistrza Europy pokonując Włocha Andrea Andrenacciego. Zawodnik ze Zgorzelca był także Zawodowym Międzynarodowym Mistrzem Polski K-1. Podczas międzynarodowego turnieju Grand Prix Russia K-1 w 2013 roku dotarł do półfinału odpadając dopiero po walce z wielokrotnym mistrzem świata Dmitry Valentem. Wierzbicki zanotował także prestiżowe zwycięstwa nad mistrzem Europy full-contact Przemysławem Ziemnickim, mistrzem Słowacji Patrikiem Tothem i zawodowym mistrzem Niemiec WFMC Unalem Aydinem. Podczas gali FEN 6 pokonał na punkty Portugalczyka Janu Malkriado Cruza. Łącznie Wierzbicki stoczył 11 zawodowych walk z czego tylko 2 przegrał.

Kibice już dziś zastanawiają się kto zwycięży w tej walce. Warto się o tym przekonać i przyjść do Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w Lubinie. Jest to jeden z wielu ciekawych pojedynków tej gali. Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 9-go stycznia 2016, przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*