Łukasz Wichowski zmierzy się z Yohanem Lidonem na gali DSF Kickboxing Challenge: Twierdza – już 9 marca

34-letni Yohan Lidon będzie przeciwnikiem Łukasza Wichowskiego w obronie pasa mistrzowskiego organizacji DSF KC. Walka odbędzie się 9 marca na gali w Nowym Dworze Mazowieckim.

Yohan Lidon to bardzo doświadczony zawodnik, który w swojej zawodowej karierze stoczył ponad 90 zwycięskich walk, przygrywając 37 razy. Pochodzący z Lyonu zawodnik miał okazję walczyć z takimi zawodnikami jak: Cendric Doumbe, Alim Nabiev, Karapet Karapetyan, Jonatan Olivera, Cosmo Alexandre, John Wayne Parr czy Yodsanklai Fairtex. Występował na galach Glory (dwukrotnie we Francji) czy federacji prowadzonej przez legendarnego JWP Caged Muay Thai. Ostatni zawodowym pojedynek stoczył na gali Glory 47 w Lyonie gdzie przegrał z Cedricem Doumbe. Lidon jest także wielokrotnym zdobywcą pasów mistrzowskich miedzy innymi WKN, WAKO Pro czy ISKA.

Łukasz Wichowski, na niemal dokładnie dziesięciokrotnie mniejsze doświadczenie w zawodowych startach. Aktualny rekord zawodnika z Piaseczna to 13-0. Wichowski, w przeciwieństwie do swojego najbliższego rywala, startuje tylko w Full Contact. Na galach DSF KC pokonywał Sławomira Przypisa, Tomasa Naupaera czy Piotra Kołakowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*