Maciej Domińczak przegrywa w debiucie MMA

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników polskiego kickboxingu w wadze -63,5 kg – Maciej Domińczak – zadebiutował w MMA. Jego pierwsza walka odbyła się podczas gali AFC, nowego projektu Mirosława Oknińskiego.

Rywalem Domińczaka był Patryk Kulesza z Warszawy. Walka zakończyła się werdyktem na korzyść młodego Kuleszy. O walce Maciek Domińczak napisał na swoim koncie na Facebooku:

[quote]Debiut w MMA już za mną – przegrałem ale było zajebiście! Niestety potwierdziły się moje przypuszczenia i walka w przeważającej części odbywała się w parterze co nie jest zbyt efektowne dla kibiców. Jestem zadowolony ze swojej pracy w tej płaszczyźnie bo nie dałem sobie wyciągnąć żadnej dźwigni, skutecznie wszystko blokując. Udało mi się trochę poobijać nogi rywala w trzeciej rundzie i pokusiłem się nawet o gilotynę, która przy odrobinie więcej szczęścia miała prawo zakończyć walkę. Mimo przegranej cieszę się ogromnie z wczorajszego pojedynku dzięki któremu jestem bogatszy o kolejne doświadczenie w kolejnej formule walki co na pewno przełoży się na pracę z zawodnikami w klubie. Gratuluję rywalowi wygranej, dziękuję wszystkim kibicom za przybycie na walkę, mojemu wspaniałemu narożnikowi w postaci mojej żony Doroty , Patryka Sagana, Krzysztofa Szyrmy oraz Piotra Formantowicza. Teraz lecimy dalej bo już za miesiąc Mistrzostwa Świata w Serbii![/quote]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*