Maciej Garbaczewski vs Kurtis Allen na Duet Fight Night w Londynie

Organizatorzy gali Duet Fight Night: Polska vs Anglia, która odbędzie się 20 września w Londynie, przedstawili zawodników, którzy wystąpią z jednej z dwóch walk wieczoru. Polskę reprezentować będzie Maciek Garbaczewski z klubu TKKF Siedlce. W przeciwnym narożniku zobaczymy Anglika Kurtisa Allena. Stawką pojedynku będzie pas Międzynarodowego Zawodowego Mistrza Polski K-1 w wadze do 67 kg.

Maciek Garbaczewski jest aktualnym Mistrzem Polski Low Kick (nagranie walki finałowej z MP Low Kick  Garbaczewski vs Kaczmarczyk), Mistrzem Polski Full Contact z 2013 roku i wielokrotnym medalistą imprez międzynarodowych. Na amatorskich ringach stoczył 56 walk i tylko 5 razy przegrywał. Zawodowe walki podopieczny Andrzeja Garbaczewskiego toczył do tej pory dwa razy i dwa razy zwyciężał, między innymi nad bardzo utytułowanym Maćkiem Grzegorzewskim z Białegostoku.

Jego rywal – Kurtis Allen – to dwudziestoczteroletni zawodnik londyńskiego Team Redragonz. Podopieczny trenera Juliana Howella stoczył w swojej karierze 9 walk zawodowych z czego zwyciężył w 6, raz remisował i dwa razy musiał uznać wyższość rywala.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*