Maciej Grzegorzewski vs Mindaugas Narauskas na gali King of Kings Summer Edition – już 16 czerwca

Maciej Grzegorzewski, podopieczny Krzysztofa Humeńczyka z Białegostoku, wraca na zawodowe ringi. 16 czerwca, podczas gali KOK na Litwie, zmierzy się z młodym i utalentowanym Mingaugasem Narauskasem.

Ostatni raz w zawodowym ringu Grzegorzewski wystąpił w kwietniu 2015 roku i byłą to walka na gali DSF Kickboxing Challenge, którą przegrał z Maciejem Garbaczewskim. Wcześniej Grzegorzewski wygrywał między innymi z Cezarym Zugajem, Grzegorzem Ochlikiem czy bardzo mocnym Markko Moisarem, którego pokonał przed czasem w 2012 rokuReprezentant klubu HUMAN Białystok jest też bardzo doświadczony i utytułowany na arenie amatorskiej.

16 czerwca w Kłajpedzie zmierzy się z Mindaugasem Narauskasem, który wyrasta powoli na gwiazdę litewskiego K-1. Zawodnik Titanas Gym na ostatniej wileńskiej gali KOK wygrał na punkty z Filipem Rządkiem z Arkadii Kalisz.

Ta w inne walki gali King of Kings Summer Edition, w których zobaczymy wielu reprezentantów Polski, zobaczą Państwo na żywo na kanale Fightbox HD. Już 16 czerwca.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*