Maciej Zembik vs Kamil Szczepaniak na Makowski Fighting Championship 8

Pierwszym zestawieniem stricte stójkowym zapowiedzianym przez organizatora na galę MFC 8, która odbędzie się 12 wrześnie w Zielonej Górze, jest starcie Macieja Zembika z Kamilem Szczepaniakiem.

Maciej Zembik, reprezentant Żarskiego Klubu Sportów Walki, walczył na dwóch poprzednich galach MFC. Na gali z numerem 7, w grudniu 2014 roku, Maciej pokonał Bartosza Batrę. Niemal równo rok wcześniej, na szóstej edycji wydarzenia, zmierzył się z Mateuszem Rajewskim i także zwyciężył. Ostatnia porażka Macieja to walka z Benjaminem Malekzadehem  16 maja 2015 na gali Heroes Fight Night w Niemczech. Niżej prezentujemy nagranie ostatniej walki Macieja z Bartoszem Batrą z gali MFC 7.

Kamil Szczepaniak jest reprezentantem klubu Quest Bogdanka.W swojej karierze zdobył tytuły takie jak Mistrz Polski Muaythai IMFA czy Mistrzostwo Świata Muaythai WMF. Ostatni tytuł Mistrza Polski IMFA zdobył w 2013 roku i po tym turnieju został zawieszony w starach amatorskim IMFA na 24 miesiące z powodu wykrycia we krwi zabronionych substancji. W MP 2015 zdobył drugie miejsce, przegrywając w finale z Łukaszem Kubiakiem.

Zawodnicy spotkali się już w ringu na gali Muaythai Fight Time 4 w Niepołomicach. Wtedy góra był Zembik. Czy uda mu się powtórzyć sukces z przed roku? O tym dowiemy się 12 września.

Maciej Zembik vs Bartosz Batra na gali MFC 7:

[mom_video type=”youtube” id=”Mof-JdAFchY”]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*