Maciej Zembik wygrywa przed czasem na Ironsports Fightnight 2017

dav

Tradycji stało się zadość. Po raz trzeci w wielkanocną niedzielę i po raz trzeci zwycięsko czołowy zawodnik Żarskiego Klubu Sportów Walki Maciej Zembol Zembik wziął udział w wielkim międzynarodowym evencie w niemieckiej miejscowości Niesky – “Ironsports Fightnight 2017”. W walce wieczoru na pełnych zasadach Muay Thai zakontraktowanej na  5 rund po 3 minuty, “Zembol” skrzyżował rękawice z  zawodnikiem z Wietnamu Manh Hung Nguyen.

[quote]Zembikowi wystarczyła jedna runda aby zakończyć pojedynek, spokój, koncentracja oraz idealne trafienia było kluczem do sukcesu. około 2 minuty Maciej kończy kombinację celnym łokciem którym trafia nad prawe oko przeciwnika powodując obszerne cięcie. Przeciwnik dotrzymał do końca rundy zakrwawiony lecz decyzją sędziego oraz lekarza Nguyen nie zostaje dopuszczony do drugiej rundy.[/quote]

Warto wspomnieć że Wietnamczyk to niedoszły przeciwnik 9-krotnego Mistrza Świata Tomasza Makowskiego, z którym Makowski miał walczyć o pas Mistrza Świata w grudniu w Nowej Soli podczas MFC 11.

[quote]Maciej ma już zakontraktowany pojedynek na majowej gali A-1 w Kaliszu oraz pojawiła się bardzo poważna zawodowa propozycja o której poinformujemy na dniach. 

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom i firmom za wpieranie Macieja w drodze po sportowe sukcesy, bez was było by to nie możliwe. Wielkie podziękowania również dla wiernych kibiców którzy po raz kolejny licznie przybyli do Niemiec najgłośniej dopingując naszego wojownika![/quote]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*