Maciej Zembik wypada z karty walk gali Thai Battle Championship – nowa walka wieczoru

Niestety z karty walk gali TBC wypadł jeden z najmocniejszych w Polsce zawodników Muay Thai Maciej “Zembol” Zembik. Zembola ze startu wykluczyła poważna kontuzja kręgosłupa. Zawodnik ŻKSW w walce wieczoru miał zmierzyć się z Mistrzem Europy Dennisem “Lucky Luke” Haddadem z Black Scorpions Mannheim.

W miejsce Zembika zobaczymy Oskara Siegerta – zawodnik z Bydgoszczy z wielkimi osiągnięciami w amatorskim muaythai. Siegert właśnie wraca z Mistrzostw Europy na których zdobył brązowy medal. Jest również brązowym medalistą The World Games 2017, które odbyły się we Wrocławiu.

Maciej Zembik będzie obu wojowników obserwował pod ringiem i zapowiada mocny powrót na TBC2.

 

Jednocześnie walką wieczoru staje się pojedynek Łukasz Radosz (Kohorta Poznań) vs Bruno Kabus (Ironsports Niesky) w wadze do 88 kg.  Walka będzie szansą na rewanż dla Niemca za przegraną z 2016 roku na jednej z gal w Wielkopolsce. Wtedy Kabus walkę wziął z marszu trzy dni przed, natomiast teraz przeszedł cały cykl przygotowań, a Radosz powraca po kontuzji której nabawił się podczas The World Games w Wrocławiu gdzie musiał odpuścić finał.

Bruno Kabus (Mistrz Niemiec Muaythai WMF) oświadczył również na fb że walka na TBC jest jego pożegnalną i zamierza się poświęcić wyłącznie pracy trenerskiej i promotorskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*