Makowski Fighting Championship 9 – wyniki na żywo

  • Waga ciężka, Kickboxing : Marcin Bodnar (Polska) pok. Igara Kamkou (Białoruś)

Walka w zasadzie do jednej bramki. Bodnar nieustannie zamykał swojego przeciwnika w podwójnej gardzie i zasypywał gradem ciosów, a ten odpowiadał jedynie pojedynczymi ciosami.

  • -70 kg, MMA: Łukasz Rajewski (Polska) pok. Aleksandra Zawadskiego (Białoruś) KO 1 runda

Bardzo szybkie rozstrzygnięcie. Łukasz Rajewski po świetnej akcji i precyzyjnym prawym prostym powala przeciwnika na deski ringu i kończy walkę.

  • -80 kg, kickboxing: Sławomir Przypis (Polska) pok. Jozefa Kolodzieja (Słowacja)

Sławomir Przypis miał swojego rywala na deskach dwukrotnie, a sędzia przerwał walkę po drugim liczeniu. Pierwszy knockdown po prawym podbródkowym, a drugi po prawym sierpie. Świetna dyspozycja Przypisa.

  • -62 kg, muay thai: Maciej Zembik (Polska) pok. Michala Stulrajtera (Słowacja) KO 2 runda

Słowak mimo gorszych warunków fizycznych udanie trzymał Zembika w dystansie. Jednak z biegiem czasu w drugiej rundzie “Zembol” coraz częściej przedzierał się z łokciami i ciosami sierpowymi, a wszystko zakończył FANTASTYCZNĄ obrotówką na wątrobę. KO w drugiej rundzie.

  • -70 kg, kickboxing: Marcin Kret (Polska) pok. Ayouba El Guennouniego (Holandia)

Marcin Kret bardzo mocno zaczął walkę ale dwukrotnie w końcówkach 1 i 2 rundy dawał się złapać na kolana Marokańczyka. Po kolanie z wyskoku w pierwszej rundzie Kret miał problem ze znalezieniem narożnika, ale na szczęście góralska krew Kreta nie pozwoliła mu odpuścić i zaczął przełamywać rywala w trzeciej rundzie. Była to najtrudniejsza do tej pory walka Kreta, ale jeśli miała być dla niego egzaminem – bezdyskusyjnie zdał go na 5.

  • -86 kg, kickboxing: Dawid Kasperski (Polska) pok. Joshue Karstersa (Surinam)

Surinamczyk nie popisał się w ringu i nawet przez chwile sie stanowił zagrożenia dla Dawida Kasperskiego, który konsekwentnie okopywał jego nogi niskimi kopnięciami. Walka zakończyła się w drugiej rundzie, kiedy po kolejnym low kicku Joshua odmówił kontynuowania walki.

  • -60 kg, kickboxing: Tomasz Makowski (Polska) vs. Tomas Cincik (Słowacja)

Tomasz Makowski wrócił do ringu po kontuzji i wrócił w świetnym stylu. Jego Słowacki przeciwnik raz za razem próbował zaskakiwać nieszablonowymi akcjami, ale doświadczenie “Maka” wzięło górę i zawodnik z Nowej Soli pewnie zwyciężył na punkty. Cieszymy się, że z biodrem Tomka jest już ok! I choć ma już te swoje lata, pewnie jeszcze nie raz zobaczymy go w ringu.

  • -72,5 kg, walka o międzynarodowe mistrzostwo Polski w formule World Kickboxing Network: Michał Szmajda (Polska) pok. Marka Tarabusa (Słowacja)

Walka bardzo szybko się zakończyła. KO w pierwszej rundzie po potwornie mocnym prawym prostym, którym Szmajda zatrzymał wchodzącego z ciosem Tarabusa. Świetne KO na zakończenie gali obfitującej w dobre walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*