Makowski Fighting Championship na żywo w FightBox HD

Makowski FC, jedna z najbardziej prestiżowych imprez świata kickboxingu i muay thai, odbędzie się w najbliższą sobotę 24 września już po raz dziesiąty. Bezpośrednia transmisja gali w FightBox HD rozpoczyna się o godz. 20:00.

Tomasza Makowskiego, współorganizatora i największej gwiazdy MFC, fanom sportów walki przedstawiać nie trzeba. Ośmiokrotny mistrz świata K1 i Muay Thai tym razem zmierzy się zBilalem Messoudim z Niemiec o tytuł międzynarodowego mistrza Polski World Kickboxing Network na zasadach K1 w kategorii do 61,5 kg.

Tego wieczoru odbędą się jeszcze trzy walki o mistrzowski pas. Najgorętsze ostatnio polskie nazwisko kickboxingu, Paweł Jędrzejczyk, który stał się pierwszym Polakiem występującym w prestiżowym cyklu GLORY, stanie w ringu naprzeciwko Ismaila Altintasa (Niemcy). Stawką walki będzie tytuł międzynarodowego mistrza Polski WKN na zasadach K1 w kategorii do 80 kg. Rozstrzygnie się także międzynarodowe mistrzostwo Polski K1 w kategorii do 73 kg (Michał Szmajda z Polski vs Marcel Tratnik z Niemiec) oraz międzynarodowe mistrzostwo Polski muay thai do 63,5 kg (Maciej Zembik z Polski vs Lukas Mandinec ze Słowacji).

Tegoroczna impreza poświęcona będzie pamięci Dawida Mory, jednego z ciekawszych polskich fighterów, który zginął tragicznie zaledwie kilka tygodni przed galą MFC 10, na której miał stoczyć pojedynek MMA.

Pełna karta walk:

  • K1, 86 kg: Karol Miśkiewicz vs Bartosz Miłosz
  • K1, +91 kg: Marcin Bodnar vs Patryk Rajski
  • K1, 70 kg: Bartłomiej Wawryszyn vs Kevin Schotz (Niemcy)
  • K1, 82,5 kg: Sławomir Przypis vs Damian Waluch

Walka o tytuł międzynarodowego mistrza Polski WKN, muay thai, 63,5kg:

  • Maciej Zembik vs Lukas Mandinec (Słowacja)
  • K1, 70 kg: Marcin Parcheta vs Pawel Delendik (Białoruś)

Walka o tytuł międzynarodowego mistrza Polski WKN, K1, 73 kg:

  • Michał Szmajda vs Marcel Tratnik (Niemcy)

Walka o tytuł międzynarodowego mistrza Polski WKN, K1, 80 kg:

  • Paweł Jędrzejczyk vs Ismail Altintas (Niemcy)

Walka o tytuł międzynarodowego mistrza Polski WKN, K1, 61,5 kg:

  • Tomasz Makowski vs Bilal Messoudi (Niemcy)

 

Transmisja live rozpocznie się na kanale FightBox HD od 20:00, a także online na platformie VoD FilmBox Live i w serwisie pay-per-view FightBoxLive.com.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*