Marcin Kret vs Denis Wosik na HFO 2 “Kunlun Eliminations” 1 maja w Krynicy Zdrój

Pierwszym oficjalnie potwierdzonym pojedynkiem, który odbędzie się podczas drugiej edycji gali HFO jest walka Marcina Kreta z Denisem Wosikiem.

Marcin Kret to jeden z największych talentów w polskim kickboxingu. Młode strzelby 2015 – czyli kto przed lub ledwo po maturze namieszał w kickboxingu w 2015 roku. Aktualny rekord Kreta to 6-3-0. Walczył między innymi na galach South Battle Gorlice czy organizowanych przez Tomka Makowskiego MFC. Na grudniowej gali MFC pokonał Ayoubea El Guennouniego. Walka na gali w Krynicy Zdrój będzie dziesiątym zawodowym pojedynkiem Kreta, który trenuje w klubie Puncher Wrocław. Ten zaledwie 23-letni zawodnik zdążył sporo namieszać także w rywalizacji amatorskiej WAKO. Podczas ubiegłorocznych mistrzostw świata zdobył brązowy medal po kilku świetnych pojedynkach.

Denis Wosik to zawodnik o polskich korzeniach, który urodził się i żyje w Oberhausen. Trenuje tam pod okiem niegdyś świetnego zawodnika (znanego między innymi w ringów It’s Showtime Kamala El Amraniego. Klubowym kolega Wosika jest między innymi znany z ringów KOK Vladimir Tok. Denis jest uznawany za największy obecnie talent niemieckiej szkoły kickboxingu. Mając zaledwie 19 lat stoczył już 37 zawodowych walk, z których wygrał 33. Jest trzykrotnym mistrzem Niemiec w kategorii wagowej do 70 kg. Wosik to zawodnik, który przejął wiele ringowych cech od swojego trenera Amraniego. W walce imponuje dynamiką i w swoich pojedynkach jest zdecydowanie nastawiony na ofensywę.

Pojedynek Marcin Kret vs Dennis Wosik to zdecydowanie jedno z najciekawszych zestawień na galach w Polsce w 2016 roku. Biorąc pod uwagę młody wiek oraz głód sukcesów zarówno Kreta jak i Wosika możemy spodziewać się prawdziwej wojny w ringu.

Jest to dopiero pierwsze zestawienie zapowiedziane na galę HFO 2. Organizator przygotował jeszcze kilka niespodzianek, o których napiszemy wkrótce. Gala odbędzie się w Krynicy Zdrój, a więc jest to bardzo ciekawy pomysł na weekend majowy. Bilety znajdziecie na stronie: www.bilety-hfo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*