Marcin Kret vs Michał Benben na gali HFO 4 w Nowym Sączu – już 23 września

Kolejne bardzo ciekawe zestawienie zostało ogłoszone przed czwartą edycją gali HFO, która ponownie odbędzie się Nowym Sączu. Lokalna organizacja doprowadzi do starcia Marcina Kreta z pobliskich Gorlic i Michała Benbena z Bełchatowa.

Marcin Kret walczył już na drugiej edycji HFO i pokonał po bardzo twardej i trudnej walce utalentowanego Denisa Wosika z Oberhausen. Kret, który obecnie trenuje w warszawskich Uniq Fight Club, wraca do zawodowych startów po niezbyt udanym występie na The World Games. We Wrocławiu uległ mocnemu Itayowi Gershonowi z Izraela, który niedawno wypunktowała innego Polaka Rafała Dudka na gali Glory w Nowym Jorku.

Michał Benben swoją ostatnią walkę zawodową stoczył na gali World Fighting League, gdzie uległ na punkty późniejszemu triumfatorowi turnieju Wiliamowi Didnerowi. Dla trenującego w klubie Gladiators Bełchatów Benbena będzie to trzecia walka zawodowa. Jego dotychczasowy rekord to 1-1. Podobnie jak jego najbliższy rywal Benben jest członkiem Kadry Polski w kickboxingu, który w ostatnim czasie skupia się na zawodowych pojedynkach.

Walka odbędzie się w limicie do 70 kg. Gala HFO 4 odbędzie się 23 września w Nowym Sączu. Więcej na temat gali oraz biletów znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*