Marcin Łepkowski wraca na ring. W grudniu wystąpi ponownie na gali I-1 World Muay Thai Championship

Marcin Łepkowski wraca do zawodowych startów w Muay Thai.  W ubiegłym roku Łepkowski przebywając w Tajlandii stoczył 4 walki, a dwie kolejne miały miejsce podczas turnieju w Sofii. Zwycięstwo w turnieju dało krakowskiemu zawodnikowi prawo występu na Pucharze Króla w Tajlandii, jednak Łepkowski musiał zrezygnować ze startu przez kontuzję oka.

Podczas pobytu w Sitsongpeenong w 2016 roku Łepkowski stoczył cztery walki i ich bilans to 2 zwycięstwa i 2 porażki. Wcześniej, jeszcze w Polsce, Łepkowski sięgnął po pas Interkontynentalnego Mistrza Świata WMC na gali we Wrocławiu. Na gali I-1 w Hongkongu walczył już 5 kwietnia 2016 roku pokonując Taja Athita.

Polak weźmie udział w gali I-1 Pacific Championship 2017. Jego rywalem będzie pochodzący z Rosji i walczący dla gymu Sitsongpeenong Salimkhan. Jest to bardzo młody, zaledwie 21-letni, zawodnik który występował już np na galach MX Muay Extreme. Salimkhan Ibragimov,  bo tak naprawdę nazywa się Rosjanin, jest autorem jednego z najpiękniejszych KO, jakie widziano na galach MX Muay Extreme. Nagranie KO znajdziecie niżej.

Gala I-1 Pacific Championship odbędzie się 19 grudnia w KITEC (Kowloonbay International Trade & Exhibition Centre) w Hongkongu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*