Przekaż darowiznę

About the author

Łukasz Czarnowski

Pasjonat sportów uderzanych w każdej prawie postaci. Amatorsko praktyk kickboxingu, K-1 i Muaythai. Lokalny patriota, fan aktywnego trybu życia. W dziennikarstwie zaczynałem od kickboxingu i przy nim zostanę.

Related Articles

3 Comments

 1. 1

  -91

  Przecież w sporcie zawodowym cała otoczka sportowa jest najmniej ważna. Sport zawodowy to czysty showbiznes, dziwne że tego nie rozumiesz i nie chcesz zaakceptować.

  Dlatego chociażby dsf stawia na promocję zawodników, a nie na to, że poziom sportowy obroni się sam. Tak samo FEN, Biszczak i Gumienna dostają takich rywali, by wygrywali, bo wtedy stają się gwiazdami, przynoszą zyski i każdy jest zadowolony: zawodnik z wygranej i pieniędzy za walkę, a organizator z oglądalności czy biletów kupionych na walkę.

  Ten tekst jest dowodem, że redaktor nie ma absolutnie pojęcia na czym polega sport zawodowy i niech zostanie przy amatorskim kickboxingu, który jest sportowo czysty i szlachetny.

  Reply
  1. 1.1

   Łukasz Czarnowski

   Tak się składa, że redaktor uczestniczy od prawie dwóch lat w organizacji bardzo dużych eventow, także doradza przy układaniu kart 🙂
   Masz 100% rację, nie mogę się z tobą nie zgodzić.
   Jednak mi bardziej chodzi o rozdawanie pasów. I to nie tych “mistrz organizacji X” ale mistrzów Polski, Europy i świata.
   Podzielam Twoje zdanie, jednak wydaje mi się że nie zrozumiałeś na co wylewam gorycz w swoim artykule.

   Reply
 2. 2

  trener

  Bardzo dobry artykuł.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

© Copyright madfight24.com | Wszystkie prawa zastrzeżone | 2014-2017