Marcin Parcheta i Bartosz Batera w walkach wieczoru na Heroes Fight Time 2 w Trzebnicy

22 października w oddalonej 15 km od Wrocławia Trzebnicy po raz kolejny odbędzie się gala sportów walki Heroes Fight Night. Największymi gwiazdami w ringu będą z pewnością Bartosz Batra i Marcin Parcheta, którzy wystąpią w dwóch walkach wieczoru. Karta walk przewiduje 10 pojedynków w tym 4 walki wieczoru:

  • -81 kg K-1: Artur Kwiecień ( KO Gym Muay Thai Wrocław ) vs Patryk Sajewicz ( copacabana Warszawa )
  • -71 kg K-1: Artur Gałecki ( KO Gym Świebodzice ) vs Dawid Nowak ( Corio team )
  • -71 kg K-1: Marcin Parcheta vs Kevin Michalik ( Słowacja)
  • -65 kg MT: Bartosz Batra (KO Gym Muay Thai Wrocław ) vs Aleksandr Kaskevich  – walka o pas zawodowego mistrza Europy Muay Thai IPCC 5 x 3 minuty

Przeciwnik Bartka Batry, który niedługo po gali w Trzebnicy wystąpi na A1 w Kaliszu, Aleksandr Kaskevich to mistrz Białorusi w shootboxingu, a jego zawodowy rekord to 8-4. Biorąc pod uwagę poziom Muay Thai na Białorusi, która jest plasowana w pierwszej trójce europy, ta walka na pewno dostarczy widzom ogromu emocji, a dla Batry będzie to okazja do zdobycia kolejnego cennego “skalpu” w karierze.

Marcin Parcheta, który przegrał swoją ostatnią walkę na gali MFC 10, w Trzebnicy zmierzy się ze Słowakiem Kevinem Michalikiem. Słowak ostatnie pojedynki toczył w Tajlandii, gdzie treował przez ostatnie pół roku. Miejmy nadzieję, że Marcin wróci na zwycięskie tory.

Gala będzie transmitowana na kanale Fightbox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*