Marcin Różalski vs Alexey Ignashov na DSF Challenge 17 w Gliwicach – już 21 września

Alexey Ignashov powróci na zawodową walkę do Polski po 20 latach. Białorusin zmierzy się z Marcinem Różalskim podczas siedemnastej edycji DSF Kickboxing Challenge, która odbędzie się 21 września w Gliwicach.

W nowo otwartym obiekcie o nazwie Hala Gliwice Marcin Różalski stoczy swoją drugą walkę dla federacji DSF Kickboxing Challenge. Po wygranej nad Peterem Grahamem, który niedawno ogłosił koniec zawodowej kariery, zawodnik z Płocka stanie przed kolejną legendą K-1 – Alexeyiem Ignashovem z Mińska. Białorusin od 2013 roku walczy bardzo nieregularnie, ale w samym 2018 roku stoczył już 2 walki. Na gali Bellator Kickboxing 9 pokonał Dzevada Poturaka, a na Zhara Fight Show musiał uznać wyższość walczącego także dla Superkombat Rumuna Valentina Bordianu.

Co ciekawe Ignashov rozpoczynał swoją zawodową karierę, a przynajmniej tak twierdzi jego profil na Wikipedii, w Polsce. W 1998 roku zmierzył się z Remym Bonjaskym podczas gali transmitowanej na żywo przez stację Polsat. Nagranie tej walki znajdziecie poniżej. Białorusin w całej karierze stoczył 108 walk wygrywając aż 86 z nich. W czasach świetności K-1 dwukrotnie wygrywał turnieje lokalne K-1 GP, w jednym z nich pokonując Marka Bernardo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*