Marcin Szreder vs Aytac Yahsi na FEN 11 „Warsaw Time”

Nowym, niosącym niezwykłe emocje, pojedynkiem, jaki widzowie zobaczą podczas gali FEN 11 „Warsaw Time”, w hali Torwar, w Warszawie, w dniu 19 marca 2016 roku, będzie starcie dwóch gladiatorów na zasadach K-1 w wadze cruiser: reprezentującego Palestrę Warszawa Marcina Szredera i trenującego w Niemczech, tureckiego zawodnika Aytaca Yahsi z Fight Lounge Dortmund.

Marcin Szreder to jeden z wyróżniających się zawodników polskiego Kicboxingu. Podopieczny trenera Łukasza Roli był zdobywcą Pucharu Europy, a także wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski. Marcin na co dzień jest biznesmenem, a Kickboxing traktuje jako pasję i sposób na odreagowanie stresów. Jak sam mówi: „walka oznacza pokonywanie własnych słabości i w głowie, i w organizmie”. Ma 39 lat, a jego bilans zawodowy to trzy zwycięstwa bez porażki. Jako amator wygrał ponad dwadzieścia walk.

Aytac Yahsi zaczął swoją przygodę z walkami w 2007 roku. Na amatorskiej arenie odniósł czternaście zwycięstw i nie przegrał żadnej walki. W jednej ze swoich pierwszych walk zawodowych zmierzył się ze słynnym mistrzem Hesdym Gergesem na gali VIP Fight Night 2009, gdzie, mimo znacznej różnicy na swoją niekorzyść w wadze i wzroście, stoczył pasjonujący i pamiętny pojedynek z ponad dwumetrowym mistrzem It’s Showtime. Yahsi ma 30 lat i na koncie trzy zwycięstwa, trzy remisy i trzy porażki.

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!
Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*