Marta Waliczek vs Nicole Commerford na Duet Fight Night w Londynie

Kolejnym zestawieniem, które prezentują nam organizatorzy gali Duet Fight Night jest pojedynek Marty Waliczek z klubu Paco Team Katowice z Nicole Commerford z klubu Red Dragons. Gala w londyńskiej hali O2 odbędzie się 20 września.

Pochodząca z Melbourne w Australii Nicole Commerford jest między innymi mistrzynią organizacji Dynamite. Pas zdobyła w 2013 roku, a w marcu 2014 roku obroniła go w pojedynku z Bekie Hodge. W swoim ostatnim pojedynku pokonała przez TKO (z powodu rozcięcia) Lindsey Edwars i zdobyła pas mistrzowski Wielkiej Brytanii Muaythai B-klasy ISKA. W całej zawodowej karierze stoczyła szesnaście walk, a jej rekord to 14-2-0.

Marta Waliczek jest bardzo utytułowana na polskiej scenie amatorskiej. Jest aktualną mistrzynią Polski K-1 i Low Kick. Zdobyła także złoty medal na zawodach WAKO Bestfighter World Cup 2015. Na Mistrzostwach Świata w 2014 roku zdobyła srebrny krążek w formule Low Kick. Marta jest podopieczną Agnieszki i Piotra Turchan z klubu Beskid Dragon ale trenuje także pod okiem trenera Kadry Polski Low Kick – Witolda Kostki. Dla Marty będzie do zawodowy debiut.

Na gali zobaczymy też walki Jerzego Wrońśkiego i Kamila Jenela.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*