Mateusz Duczmal vs Alexandru Burduja na gali KOK 48 w Mołdawii – już 30 września

Mateusz Duczmal, który ostatni pojedynek stoczył na gali FEN 18 w Koszalinie ponownie do ringu wyjdzie 30 września na gali King of Kings w Kiszyniowie.

Polski zawodnik, który trenuje w Bad Company oraz w holenderskim Hemmers Gym zmierzy się z lokalnym zawodnikiem Alexandru Burduja. Walka odbędzie się w kategorii -95 kg. Duczar w oktagonie FEN zmierzył się z Arturem Bizewskim i po bezbarwnym pojedynku przegrał decyzją składu sędziowskiego. Wcześniej wygrywał z Hugo Santosem i przegrywał z Faserem Weightmanem podczas turnieju eliminacyjnego do Glory. W 2016 roku Mateusz Duczmal wygrał wszystkie z 3 walk, które stoczył na zawodowych ringach.

Alexandru Burduja, który trenuje pod okiem Anatoliego Ignata, na kwietniowej gali KOK stoczył dramatyczną walkę z jednym z największych talentów europejskiego K-1 w tej kategorii wagowej Vasilem Ducarem. Mimo poważnego “naruszenia” Czecha w pierwszych rundach, Burduja nie zachował czujności i Ducarowi udało się wygrać walkę przez KO.

Gala KOK 48 odbędzie się 30 września i zmagania sportowców na Manej Sports Arena będą transmitowane na żywo na kanale Fightbox.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*