Mateusz Rajewski vs Aleksander Kalicki na gali DSF Kickboxing Challenge 11

Na gali DSF Kickboxing Challenge 11, która odbędzie się 27 października w warszawskiej Hali Ursynów, dojdzie do ciekawie zapowiadającego się pojedynku pomiędzy Mateuszem Rajewskim, a Aleksandrem Kalickim.

Mateusz Rajewski to wywodzący się z płockiego Rajewski Team zawodnik, który obecnie trenuje w Garuda Muay Thai Gym Warszawa pod okiem Dmitrija Kartela. Na galach DSF Kickboxing Challenge walczył już dwukrotnie z Janem Lodzikiem, z Maciejem Zembikiem i Iliją Tkaczukiem. Z tych czterech walk wygrał tylko z Maciejem Zembikiem, który zastąpił w ostatniej chwili własnie Aleksandra Kalickiego. Pozostałe pojedynki Rajewski przegrywał decyzjami sędziów i zawsze były to werdykty, które rodziły skrajne dyskusje w środowisku.

Aleksander Kalicki to jeden z najciekawszych prospektów w polskim K-1. W swoim zawodowym debiucie podczas gali DSF 9 pokonał Niemca Aitę Hme w międzypaństwowym meczu. Na ringach amatorskich Kalicki zdobywał tytuły Mistrza Polski, a także doszedł do półfinału The World Games (wycofał się z powodu kontuzji).

Walka Kalicki vs Rajewski będzie eliminatorem do walki o pas mistrzowski organizacji, który aktualnie spoczywa na biodrach Jana Lodzika.

Gala DSF Kickboxing Challenge 11 odbędzie się 27 października w Warszawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*