Mateusz Rajewski vs Cezary Zugaj na DSF Kickboxing Challenge w Płocku

Źródło: informacja prasowa

Organizacja DSF Kickboxing Challenge pragnie ogłosić pierwszy pojedynek, który odbędzie się na naszym najbliższym wydarzeniu, w piątek, 18-go września 2015 roku, w hali Orlen Arena, w Płocku. Zmierzą się w nim dwaj utalentowani zawodnicy: Mateusz Rajewski z Płocka i Cezary Zugaj Junior z Białegostoku. Walka odbędzie się na zasadach K-1 Rules w kategorii wagowej do 63,5 kg.

21-letni Mateusz Rajewski to wielokrotny Mistrz Polski Wushu w formule Sanda i aktualny członek Kadry Polski. Trenowany w rodzinnym teamie przez ojca Roberta Rajewskiego, Mateusz był Mistrzem Polski juniorów w Kickboxingu w formułach Low-kick i K-1 Rules. W 2014 roku zdobył także pas PLMMA w Mieszanych Sztukach Walki. Warto odnotować także pokonanie Mistrza Świata WKN, Gerarda Lindera w końcu 2013 roku w formule Sanda. Mateusz był uczestnikiem Mistrzostw Świata Wushu, a także płockich gal Angels of Fire oraz gali King Of Kings. Na DSF Kickboxing Challenge debiutował w czerwcu br. we Włocławku, gdzie stoczył najlepszą walkę wieczoru z Janem Lodzikiem. W Płocku czeka go drugi występ w najlepszej polskiej organizacji Kickboxingu. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk i poniósł 4 porażki.

Liczący 22-lata Cezary Zugaj Jr. to wicemistrz Polski w Muay Thai IFMA seniorów oraz utytułowany zawodnik w formułach juniorskich włącznie z Mistrzostwem Polski. Jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników polskiego Muay Thai. Białostoczanin przystąpi do boju po bardzo udanej końcówce roku 2014, kiedy to w listopadzie ubiegłego roku, w walce wieczoru gali East Side Fight 1 w Białymstoku pokonał Dmitriya Skorobogaty’ego z Białorusi, a następnie w grudniu podczas Pucharu Francji Shindokai w Nicei, pokonał Kolumbijczyka Alejandro Plazzę. Zugaj trenuje pod okiem ojca i kontynuuje tradycje wyniesione z Karate. W zawodowych starciach wygrał 10 walk i przegrał 1 pojedynek. To będzie jego debiut na galach DSF Kickboxing Challenge.

Śmiało można stwierdzić, że będzie to jeden z hitów tej gali i gwarancja pojedynku na najwyższym poziomie. Obaj są jednymi z najzdolniejszych polskich zawodników młodego pokolenia z międzynarodowymi aspiracjami. I jeden, i drugi zapowiadają wojnę w ringu, a kibice mogą już dzisiaj zacierać ręce by obejrzeć ten pojedynek.

Zapraszamy do zakupu biletów na galę DSF Kickboxing Challenge „Polsa vs Węgry” w Płocku w sprzedaży internetowej przez stronę www.eventim.pl oraz w sieci punktów sprzedaży firmy Eventim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*