Mateusz Rajewski vs Igor Osinin na gali Fightbox KOK HERO’S SERIES 2017 – już 18 listopada w Wilnie

Mateusz Rajewski wystąpi na najbliższej edycji King of Kings w Wilnie, która odbędzie się 18 listopada. Polak stanie przed niełatwym zadaniem, bo jego rywalem będzie uznawany za jednego z najmocniejszych w tej kategorii wagowej zawodnik na Litwie Igor Osinin.

Mateusz Rajewski to wywodzący się z płockiego Rajewski Team zawodnik, który obecnie trenuje w Garuda Muay Thai Gym Warszawa pod okiem Dmitrija Kartela. Rajewski łączy treningi w Warszawie z tymi w rodzinnym Płocku, gdzie ciągle rozwija się pod okiem swojego ojca. Wszyscy walczący Rajewscy są uznawani za najlepszych technicznie zawodników w Polsce, a więc połączenie siłowego stylu walki, którego może zaczerpnąć w GMTG z techniką wyniesioną z rodzinnego Płocka mogą dać naprawdę ciekawy efekt. W ostatnim czasie mogliśmy go oglądać na galach DSF Kickboxing Challenge gdzie walczył już dwukrotnie z Janem Lodzikiem, z Maciejem Zembikiem, Iliją Tkaczukiem oraz Aleksandrem Kalickim. Z tych pięciu walk wygrał dwie: z Maciejem Zembikiem oraz ostatnią z Aleksandrem Kalickim. Pozostałe pojedynki Rajewski przegrywał decyzjami sędziów i czasem były to werdykty, które rodziły skrajne dyskusje w środowisku.

Igor Osinin, który będzie najbliższym rywalem Rajewskiego, to słynący z twardego stylu walki Litwin często występujący na galach organizacji KOK. Trenujący w Sparta Gym zawodnik już kilka razy spotykał się w ringu z Polakami. W tym roku pokonał Łukasza Łęczyckiego, a w ubiegłym Dariusza Skoczka. Na ostatniej gali KOK w Wilnie Osinin stoczył bardzo cięzką walkę z Holendrem Tomem Minnersem, ale prawdopodobnie najlepszą walkę w swojej karierze stoczył w 2016 roku na tej samej arenie z Mansurem Yaqubim z Mike’s Gymu. Litwin mierzy 170 cm.

Walka odbedzie się na zasadach K-1 w kategorii wagowej do 65 kg. Transmisja wydarzenia na kanale Fightbox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*