Maxim Vorovski vs Igor Lyapin na gali King of Kings 17 października w Tallinie

17 października w Tallinie, stolicy Estonii, odbędzie się trzecia z zaplanowanych na jesień i zimę tego roku gal organizacji King of Kings. Wcześniej, bo jeszcze we wrześniu, KOK zawita do Dublina i Kiszyniowa.

Na gali zostaną rozegrane ćwierćfinałowe pojedynki ośmioosobowego turnieju w wadze -77 kg. Na pewno będziemy mieli okazję oglądać w nim zawodnika z Polski, ale z ujawnieniem tej informacji poczekamy na oficjalne potwierdzenie organizatora.

Estonia to kraj, który wychował takich zawodników jak bracia Mirkko i Marco Moisar, Edwin KibusDaniil Sapljoshin czy Evgenii Alekseev. Jednym z bardziej znanych na świecie zawodników pochodzącym z tego państwa jest na pewno Max Vorovski.

Zawodnik ten, podpisał własnie kontrakt na walkę podczas październikowej gali King of Kings w Tallinie. Niedawny pogromca Dawida Kasperskiego zmierzy się z Igorem Lyapinem z Ukrainy, który triumfował w ostatnim turnieju KOK w wadze -77 kg.

Walka Max Vorovski vs Dawid Kasperski

Igor Lyapin stoczył w swojej karierze między innymi dwie świetne walki z rumuńskim zawodnikiem Danielem Alexandru. Szczególnie druga zapadła nam w pamięci z uwagi na niezwykły upór zawodników. Zachęcamy do zapoznania się z jej nagraniem.

Kolejne zestawienia na październikowe wydarzenie podamy wkrótce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*