MFC11 Simply The Best – kolejna mocna karta walk organizacji Tomka Makowskiego

MFC11 Makowski Fighting Championship Simply The Best  organizowana przez ośmiokrotnego Mistrza Świata K1 i Muay Thai odbędzie się  3.12.2016 w Nowej Soli, w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR przy ul. Botanicznej 22. Początek gali godzina 18:00. W ringu MFC11 Simply The Best zobaczymy walki na zasadach K1 i Muay Thai na najwyższym sportowym poziomie. Tego dnia kibice w Nowej Soli obejrzą 10 pojedynków najlepszych zawodników z Polski, Belgii, Czech, Słowacji, Niemiec, Holandii oraz Tajwanu.

W karcie walk nie zabraknie ciekawych zestawień.

W wadze ciężkiej w ringu MFC stanie Marcin Bodnar, który na swoim koncie zanotował już 3 zwycięstwa podczas gal MFC. Trzeciego grudnia w Nowej Soli jego przeciwnikiem będzie zawodnik reprezentujący Body Gym Poprad Denis Lamanec.

Po raz pierwszy w historii gal MFC w formule Muay Thai wystąpią kobiety. W ringu MFC tylko raz mieliśmy okazję oglądać kobiecy pojedynek, na zasadach mma podczas piątej edycji walczyła najlepsza zawodniczka mma, Mistrzyni UFC Joanna Jędrzeczyk. 3 grudnia w Nowej Soli na przeciw siebie w kategorii 64kg  staną dwie twarde i silne kobiety: Joanna Świątkiewicz z Żarskiego Klubu Sportów Walki i Michaela Michl z niemieckiego La familia Erfurt.

W walce na zasadach Muay Thai Maciej Zembik skrzyżuje rękawice z doświadczonym zawodnikiem reprezentującym Słowację Tomasem Tadlankiem. Zembol podczas dziesiątej edycji MFC wywalczył pas Międzynarodowego Mistrza Polski WKN pokonując Słowaka Lukasa Mandinca.  3 grudnia w Nowej Soli w ringu MFC stanie po raz szósty.

Podczas gali MFC nie może zabraknąć Michała Szmajdy, ten charakterny zawodnik reprezentujący Maku Gym podczas dziesięciu ubiegłych gal walczył aż 11 razy z czego 9 krotnie odnosił zwycięstwo. We wrześniu w Zielonej Górze Michał pokonał niemieckiego zawodnika Marcela Tratnika tym razem rywalem Szmajdy w kategorii 73 kg będzie zawodnik Őmer Kurt reprezentujący słynny holenderski  Team van Roosmalen.

Sławomir Przypis w ringu MFC walczył i zwyciężał czterokrotnie. 3 grudnia 2016 w Nowej Soli w kategorii 81 kg, stanie do walki o pas Międzynarodowego  Mistrza Polski WKN, jego rywalem będzie zawodnik reprezentujący Body Gym z Popradu- Erik Matejovský.

Paweł Wergi Jędrzejczyk tym razem w ringu MFC stanie do walki w niższej kategorii wagowej 78kg, a jego rywalem będzie zawodnik czeskiego TKBC Praha/ Maximus Promo Team-  Matouš Kohout. Paweł w galach MFC walczył osiem razy, 6 krotnie zwyciężając. Podczas dziesiątej edycji w Zielonej Górze pokonał zawodnika z Grecji.

Walka o pas Mistrza Świata WKN, 72,6kg Łukasz “Boom Boom” Pławecki Halny Nowy Sącz vs Lello “Sultan”Perego Belgia Osman Gym.  Łukasza nowosolscy kibice mieli okazję poznać w grudniu 2009 roku, w walce z Niemcem zwyciężył na punkty. 3.12.2016 stanie w walce o tytuł zawodowego Mistrza Świata WKN.

W drugiej walce wieczoru o tytuł zawodowego Mistrza Świata WKN K1,  wystąpi Tomasz Maku Makowski  vs  Manh Hung „Tomik” Nguyen  z Taiwanu. Popularny Maku w Nowej Soli zawalczy tym razem w wyższej kategorii wagowej 62,1 kg.

Karta główna

  1. Walka K1, +91 kg, 3×3 min.

Marcin Bodnar Fight Club Zielona Góra vs Denis Lamanec Body Gym Poprad Słowacja

  1. Walka Muay Thai, 64 kg, 3×3 min.

Joanna Świątkiewicz ŻKSW vs Michaela Michl Hemmers Gym/ La Familia Erfurt Niemcy

  1. Walka Muay Thai, 62,5 kg, 3×3 min.

Maciej Zembik ŻKSW vs Tomas Tadlanek Victory Gym Trencin Słowacja

  1. Walka K1, 73 kg, 3×3 min.

Michał Szmajda Maku Gym vs Őmer Kurt Team van Roosmalen Holandia

  1. Walka o tytuł zawodowego Mistrza Polski WKN K1, 81 kg, 3×3 min.

Sławomir Przypis Żytkiewicz Team vs Erik Matejowsky Body Gym Poprad Słowacja

  1. Walka K1, 78 kg, 3×3 min.

Paweł Jędrzejczyk Wergi Gym vs Matous Kohout TKBC Praha Czechy/Maximus Promo Team

  1. Walka o tytuł zawodowego Mistrza Świata WKN K1, 72,6 kg, 5×3 min.

Łukasz Pławecki Halny Nowy Sącz vs Lello Perego Belgia Osman Gym

  1. Walka o tytuł zawodowego Mistrza Świata WKN K1, 62,1kg, 5×3 min.

Tomasz Makowski Maku Gym vs Manh Hung „Tomik” Nguyen  Czechy/Tajwan

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*