Michał Ronkiewicz vs Lukasz Szulc na gali FEN 9

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o kolejnym trzecim pojedynku na zasadach K-1 Rules, jaki znajdzie się w karcie walk gali FEN 9 ”Go Fo It”, która odbędzie się w sobotę 7-go listopada w hali „Orbita” we Wrocławiu. Zmierzą się w nim Michał Ronkiewicz z Fight- Gym Wrocław iŁukasz Szulc z Shootboxer Mosina. Pojedynek zakontraktowany jest w kategorii średniej do 77 kg.

Michał Ronkiewicz ma 25 lat i jest aktualnie podopiecznym słynnego trenera i zawodnika Rafała „Waleczne Serce” Petertila. Na jego koncie widnieje szereg sukcesów jak wicemistrzostwo Polski w formule K-1 i Low-kick. Zawodnik z Wrocławia wygrywał z większością krajowej czołówki Kickboxingu. Na sportowej arenie ulegał tylko najlepszemu w Polsce i jednemu z najlepszych w Europie, Pawłowi Biszczakowi. Jego kariera i talent jednak dopiero się rozwija. Wrocławianin mierzy 180 cm przy wadze 77 kg. Dotychczas wygrał 33 walki i 11 razy schodził pokonany.

29-letni Łukasz Szulc to weteran polskiego Kickboxingu. Wychowanek klubu Czerwony Smok Poznań, był uczestnikiem 8-osobowej wschodnioeuropejskiej K-1 World MAX 2010. Była ona największą światową rywalizacją formuły K-1 MAX. Tam uległ tylko jednemu z najlepszych fighterów na świecie jakim jest Vitaliyowi Hurkou z Białorusi. Łukasz trenuje także pod okiem legendarnego Ernesto Hoosta z Holandii w Team Mr. Perfect, gdzie jeździ z Tomaszem Sararą. Szulc mierzy 180 cm i waży 77 kg. Jego bilans walk to 68 zwycięstw i 17 porażek przy 1 remisie.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It”są już dostępne w sprzedaży przez siećEventim, oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

Więcej informacji o gali FEN 9 i poprzednich imprezach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.comi na fanpage’u FEN:www.facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*