Michał Ronkiewicz vs Piotr Sokół na gali HFO 2 w Krynicy Zdrój już 1 maja

Podczas drugiej gali organizacji Halny Fighting Organisation, która odbędzie 1 maja w Krynicy Zdrój, zobaczymy zawodową walkę pomiędzy Piotrem Sokołem, a Michałem Ronkiwiczem.

Dla osób śledzących amatorską scenę kickboxingu w Polsce jasne jest, że ta walka jest naturalnym następstwem dwóch ostatnich finałów imprez amatorskich, na których zawodnicy walczyli o złote medale. Zarówno na Pucharze Polski K-1 jak i na Mistrzostwach Polski Low Kick lepszy okazywał się Ronkiewicz, ale walka zawodowa może mieć zupełnie inny przebieg od tych dwóch poprzednich starć.

Reprezentujący klub Ring Kraków Piotr Sokół legitymuje się zawodowym rekordem 4-3. Z kolei Michał Ronkieiwcz, który trenuje w klubie Gym Fight Wrocław stoczył w swojej karierze 6 zawodowych walk i tylko raz musiał uznać wyższość przeciwnika. Była to walka z Pawłem Biszczakiem, której stawką był pas zawodowego Mistrza Polski K-1.

Podczas gali HFO w Krynicy odbędzie się 16 zawodowych pojedynków, w tym takie perełki jak walka Marcina Kreta z Denisem Wosikiem czy walka MMA pomiędzy Grzegorzem Janusem, a Erikiem Kunzo. Ponadto 1 maja odbędzie się czteroosobowy turniej w kategorii -71 kg, zwycięzca którego zagwarantuje sobie wyjazd do Chin na galę Kunlun Fight.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*