Michał Ronkiewicz wygrywa walkę ćwierćfinałową turnieju na gali FAITH FIGHT w Chinach

Michał Ronkiewicz z klubu GYM Fight Wrocław zwyciężył w ćwierćfinałowym pojedynku ośmioosobowego turnieju na gali FAITH FIGHT w chińskim Hang Zhong.

ronkiewicz

Polak przygotowywał się do walki na gali Kunlun Fight 50, która została odwołana z uwagi na kontuzję jego przeciwnika. Jednak Martin Belak znalazł miejsce dla Ronkiewicza w turnieju FAITH FIGHT i tam Michał mógł zmierzyć się z Malikiem Aliane. Mimo znacznej przewagi wzrostu, a tym samym zasięgu, Francuz nie był w stanie zagrozić podopiecznemu trenera Petertila.

Zawodnik opisał wydarzenia na swoim FB:

[quote]Po blisko 30 godzinnej podróży do Chin, 6 godzinnej różnicy czasu co do europejskiej strefy czasowej, dotarłem do Hang Zhong, gdzie miała miejsce gala FAITH FIGHT. Odbył się tam 8 osobowy turniej, w którym stoczyłem jedną walkę z Malik Aliane mistrzem Europy muay thai WBC. Mimo znacznie lepszych warunków fizycznych mojego przeciwnika, co widoczne jest na załączonym zdjęciu 🙂 wygrałem na punkty, przechodząc jednocześnie do dalszej części turnieju. Wielkie dzięki Klub Sportowy GYMFIGHT.pl (Wrocław) Martin Belak – professional trainer and promoter[/quote]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*