Michał Szmajda vs Vladimir Konksy 2 na MFC 12 – już 16 września

Kolejne bardzo ciekawe zestawienie zaprezentowano w ramach karty walk gali MFC 12, która odbędzie się 16 września w Zielonej Górze.

Michał Szmajda swoją ostatnią walkę stoczył na pełnych zasadach Muay Thai w Tajlandii i było to bardzo szybkie zwycięstwo przez KO w 1 rundzie. Podopieczny Tomka Makowskiego w bieżącym roku zrezygnował z walki na gali Explosion Fight Night w Niemczech z powodu infekcji, która uniemożliwiła mu przygotowania do walki. We wrześniu ubiegłego roku uległ na punkty Pavlowi Garajowi w Popradzie, a na gali MFC 11 w grudniu pokonał Őmera Kurta. Szmajda to bardzo fizyczny zawodnik, którego walki często kończą się werdyktem. Niżej prezentujemy krótkie wideo ze sparingów Michała z Tomkiem Makowskim, który także przygotowuje się do walki na MFC 12.

Vladimir Konsky, pochodzący ze Słowacji zawodnik K-1 i Muay Thai, jeszcze niedawno trenował w Fire Gym BB pod okiem Martina Belaka, jednak od niedawna reprezentuje NVR GYM. Zwany “Terminatorem” Konsky słynie z bardzo ofensywnego stylu walki i ma doświadczenie zarówno w K-1 jak i Muay Thai, a także w Lethwiej. Zawodnicy mieli spotkać się w ringu w 2011 roku kiedy to w finale turnieju rozgrywanego podczas czwartej edycji MFC Konsky posłał Szmajdę na deski precyzyjnym kolanem na korpus. W ostatnim czasie Konsky walczył też z innym Polakiem Marcinem Łepkowskim, jednak tamtą walkę przegrał mimo, że udało mu się doprowadzić do liczenia zawodnika z Krakowa.

Gala MFC 12 odbędzie się 16 września i będzie transmitowana na żywo na kanale Fightbox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*