Michał Turyński vs Tomas Hron i Julius Mocka vs Stephan Kyrlin na gali King of Kings WGP w Wilnie

Już 14 listopada w litewskim Wilnie odbędzie się przedostatnia w 2015 roku gala organizacji King of Kings. W mogącej pomieścić ok 10 000 kibiców Siemens Arena odbędzie się finałowa faza turnieju wagi ciężkiej, którego uczestnikiem jest między innymi Michał Turyński.

Przed zawodnikiem z Wrocławia niełatwe zadanie. Stanie do walki z bardzo doświadczonym Tomasem Hronem z Czech. Michał Turyński zanotował fantastyczny występ na wrześniowej gali KOK w Kiszyniowie, gdzie w ćwierćfinałowej walce pokonał faworyzowanego Vladimira Toka. Highlight z tej walki znajdziecie poniżej.

[mom_video type=”youtube” id=”9sxPaIeOXZU”]

Tomas Hron z kolei na tej samej gali pokonał ponad dwumetrowego Colina Georga z Holandii. Wcześniej w 2015 roku Tomas walczył między innymi z Romanem Kryklią na gali Kunlun czy z Igorem Bugaenko w czeskiej Pradze. Porażka ze świetnym Kryklią była jego jedyną porażką od 2011 roku (z 17 stoczonych walk). Zachęcamy do zapoznania się z profilem zawodnika na Wikipedii. W grudniu (5 grudnia na gali Gibu Fight Night) Tomas ma zaplanowaną walkę z Mighty Mo.

Turyński ma szansę po raz kolejny sprawić światu niespodziankę i pokonać faworyzowanego zawodnika. Trzymamy kciuki i mamy nadzieję, że Polak będzie miał szansę stoczyć tego wieczoru dwie walki.

W drugiej parze półfinałowej zmierzą się Julius Mocka z Litwy i Stepan Kyrlig z Mołdawii. W drodze do wileńskiej gali zawodnicy musieli pokonać odpowiednio Sebastiana Ciobanu z Rumunii i  Emidio Barone z Włoch. Relacja i wyniki gali KOK w Mołdawii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*