Michał Turyński vs Vladimir Tok – pary ćwierćfinałowe turnieju wagi ciężkiej King of Kings

Organizacja FEA, która wspólnie z Donatasem Simanaitisem zaprosi już niedługo wszystkich kibiców kickboxingu do śledzenia ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej, którego finał w grudniu wyłoni najlepszego “ciężkiego” organizacji. Pierwsze walki turnieju zostaną rozegrane na gali zaplanowanej na 26 września w Kiszyniowie.

Lista zawodników ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej KOK

Polska w turnieju będzie reprezentowana przez Michała Turyńskiego z Wrocławia. Michał zastąpi Tomasza Szczepkowskiego, który wycofał się z udziału w turnieju. Turyński swoją ostatnią walkę stoczył na gali IMBIRIADA Fighters Night w Ożarowie Mazowieckim. Pokonał tam pewnie na punkty Radovana Kullę.

Wywiad z Michałem Turyńskim po walce na gali IMBIRIADA Fighters Night.

W stosunku do powyższej listy nastąpiła jeszcze jedna zmiana. W miejsce Claudio Istrate został zapowiedziany występ Sebastiana Ciobanu z Rumunii. “Syn Drakuli” zmierzył się ostatnio z powracającym na ring Gokhanem Sakim.

Organizacja podała już pary ćwierćfinałowe. Michał Turyński w pierwszej walce turnieju zmierzy się z aktualnym mistrzem organizacji Vladimirem Tokiem, który swój pas zdobył w pięciorundowym pojedynku z Colinem Georgiem. Ten z kolei zmierzy się z brytyjskim olbrzymem Danielem Samem.

Ćwierćfinały turnieju wagi ciężkiej:

  • Stepan Kyrlig (Mołdawia) vs Emilio Barone (Włochy)
  • Daniel Sam (Wielka Brytania) vs Colin George (Holandia)
  • Vladimir Tok (Niemcy) vs Michał Turyński (Polska)
  • Sebastian Ciobanu (Rumunia) vs Julius Mocka (Litwa)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*