Michał Turyński vs Vladimir Tok – wideo z walki

Obszerna relacja z gali

Michał Turyński triumfował w pojedynku z aktualnym mistrzem organizacji KOK Vladimirem Tokiem. Walka była ćwierćfinałem ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej i Polak zagwarantował sobie tym samym walkę na kolejnej, listopadowej gali KOK. Zostaną tam rozegrane walki półfinałowe oraz finał turnieju, który ma wyłonić najlepszego zawodnika wagi ciężkiej organizacji King of Kings.

Więcej o gali przeczytacie w obszernej relacji, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z nagraniem walki. W tym pojedynku Michał pokazał kawał dobrego, mądrego kickboxingu. Przede wszystkim nie podpalił się w walce z silniejszym rywalem i bardzo sprytnie atakował po przepuszczeniu akcji rywala. Największym błędem Vladimira było to, że próbował za wszelką cenę zakończyć tą walkę przed czasem, co fantastycznie wykorzystał Polak.

Dla Michała to ogromny sukces, a dla kibiców szansa by zobaczyć go na kolejnej gali KOK w grudniu. Tym samym Michał najprawdopodobniej nie pojedzie na amatorskie Mistrzostwa Świata WAKO w październiku.

[mom_video type=”youtube” id=”4F41rtasUHU”]

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*