Mistrzostwa Polski Juniorów w Kickboxingu Low Kick – wyniki

fot. HALNY

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi wynikami Mistrzostw Polski Juniorów Low Kick, które zostały rozegrane w Ożarowie Mazowieckim. Organizatorem imprezy był p. Gerard  Zdziarski. W imprezie wzięło udział 137 zawodników z 58 klubów. Najlepszymi zawodnikami zostali:

  • Junior młodszy – Brodoń Tomasz
  • Juniorka młodsza – Bancer Sylwia
  • Junior starszy – Lach Mariusz
  • Juniorka starsza – Płusa Anna

Najlepszym klubem wybrany został klub Łukasza Pławeckiego – Halny Nowy Sącz.

Pełne wyniki:

low-kick / Junior starszy [m] / +91kg

  1. Konrad Handlarski (Rajewski Team)
  2. Marek Kiełbik (Klub Taekwon-do Tradycyjnego)

low-kick / Junior starszy [m] / -91kg

  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

low-kick / Junior starszy [m] / -86kg

  1. Artur Stańczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Przemysław Wojcieszak (Victoria Szydłowiec)
  3. Eryk Odzimkowski (RKSW PUNCHER RADOM)
    Łukasz Stec (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)

low-kick / Junior starszy [m] / -81kg

  1. Jacek Miszta (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Miłosz Tymuła (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  3. Matusz Glembin (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
    Dominik Głaś (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
  4. Krystian Smólski (Hunter Gym)

low-kick / Junior starszy [m] / -75kg

  1. Filip Adamiok (UKS Puncher Wrocław)
  2. Konrad Delekta (Fight Gym)
  3. Marcin Pluta (RKSW PUNCHER RADOM)
    Ernest Sarafin (Ksw Spartakus Świdwin)
  4. Jakub Rojowski (Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków)
  5. Oskar Rokaszewicz (Legion Głogów)
  6. Przemysław Całka (KO Team Otwock)
  7. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)

low-kick / Junior starszy [m] / -71kg

  1. Adam Gielata (UKS Puncher Wrocław)
  2. Kacper Muszyński (KGHM METRACO ARMIA POLKOWICE)
  3. Dawid Pawlak (Scorpion Krępice)
    Jakub Kozera (Scorpion Krępice)
  4. Denis Załęcki (SMOK Toruń)
  5. Wiktor Dawid (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  6. Adrian Łukaszewski (GKS Champion Gdańsk)
  7. Jakub Rychlikowski (SKF Boksing Zielona Góra)

low-kick / Junior starszy [m] / -67kg

  1. Fabio Di lalla (KGHM METRACO ARMIA POLKOWICE)
  2. Kamil Mateja (KKK Rebelia Kartuzy)
  3. Mateusz Brusiło (Fighter Wrocław)
    Adam Hirko (SKF Boksing Zielona Góra)
  4. Eryk Krawiecki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  5. Adam Wójcicki (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
  6. Mateusz Ziętala (Łaski Klub Sztuk Walki)
  7. Kacper Sumiński (Rajewski Team)

low-kick / Junior starszy [m] / -63.5kg

  1. Kamil Rościński (Samuraj Sanok)
  2. Adrian Łokietek (Palestra Warszawa)
  3. Kacper Durkiewicz (Fight Club Zielona Góra)
    Daniel Skiba (Human Białystok)
  4. Kamil Walkiewicz (AKS NIWKA Sosnowiec)

low-kick / Junior starszy [m] / -60kg

  1. Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Daniel Słupek (Hunter Gym)
  3. Damian Ogonowski (UKS Puncher Wrocław)
    Rafał Sitek (MKS Wicher Kobyłka)
  4. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  5. Oskar Krakowiak (Fight Club Zielona Góra)
  6. Dominik Zelsko (Guerrier Team Ostrów Wlkp)

low-kick / Junior starszy [m] / -57kg

  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  3. Gracjan Hryczanik (Fight Club Zielona Góra)
    Adrian Banaś (HALNY Nowy Sącz)

low-kick / Junior starszy [m] / -54kg

  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Patryk Moch (Palestra Warszawa)

low-kick / Junior starszy [m] / -51kg

  1. Karol Wójcik (AKS NIWKA Sosnowiec)
  2. Dariusz Wasilewski (HALNY Nowy Sącz)
  3. Dominik Aleksander (HALNY Nowy Sącz)

low-kick / Junior starszy [k] / -70kg

  1. Aneta Kaczmarczyk (KO Team Otwock)
  2. Patrycja Miszkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

low-kick / Junior starszy [k] / -65kg

  1. Pola Rogala (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
  2. Paulina Ziółkowska (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Anna Korzeniowska (Ksw Spartakus Świdwin)
    Katarzyna Benewiat (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  4. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)

low-kick / Junior starszy [k] / -60kg

  1. Anna Płusa (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  3. Klaudia Kozik (HALNY Nowy Sącz)

low-kick / Junior starszy [k] / -56kg

  1. Paulina Saczuk (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola)
  2. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
  3. Daria Lewandowska (Ksw Spartakus Świdwin)

low-kick / Junior starszy [k] / -52kg

  1. Sylwia Kaczmarczyk (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Dominika Kaczmarek (Alien Kick Łódź)
  3. Aleksandra Rosłon (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)

low-kick / Junior starszy [k] / -48kg

  1. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Plock)
  2. Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)
  3. Anna Gruszczyńska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)

low-kick / Junior mlodszy [m] / +81kg

  1. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team)
  2. Dawid Nitek (Victoria Szydłowiec)
  3. Dariusz Rzeźnicki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
    Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  4. Daniel Koszyk (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  5. Oskar Prokop (Gorlicki Zapaśniczy Klub Sportowy)
  6. Mariusz Chyciński (UKS Shi-Kon Łódź)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -81kg

  1. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Dominik Bala (Legion Głogów)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -75kg

  1. Norbert Job (HALNY Nowy Sącz)
  2. Michał Burdan (Klub Kyokushin-kan Karate Do w Chełmie)
  3. Bartek Marszałkowski (KKK Rebelia Kartuzy)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -71kg

  1. Damian Piskorz (Hunter Gym)
  2. Maciej Kucharski (HALNY Nowy Sącz)
  3. Marcel Marecki (KO GYM Świebodzice)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -67kg

  1. Tomasz Brotoń (Klub Sportowy FIGHT HOUSE 27)
  2. Patryk Puchała (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
  3. Damian Micał (Rzeszowski Klub Sportów Walki)
    Denis Markwart (RKSW PUNCHER RADOM)
  4. Gayk Kadimyan (UKS Sanda Plock)
  5. Piotr Palacz (Golden Dragon Bydgoszcz)
  6. Mateusz Korytkowski (UKS Sanda Plock)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -63.5kg

  1. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  3. Bartłomiej Arent (KKK Rebelia Kartuzy)
    Kamil Krzyżaniak (Hunter Gym)
  4. Wiktor Rębiałkowski (UKS Shi-Kon Łódź)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -60kg

  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Plock)
  2. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  3. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
    Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  4. Wiktor Zalewski (Rajewski Team)
  5. Sebastian Sowa (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -57kg

  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Robert Siebyła (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  3. Filip Hućko (Rajewski Team)

low-kick / Junior mlodszy [m] / -51kg

  1. Karol Warda (Fight Gym)

low-kick / Junior mlodszy [k] / +60kg

  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Paulina Radzimierska (KT Legia)
  3. Natalia Szulc (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Joanna Mazurek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -60kg

  1. Julia Groń (HALNY Nowy Sącz)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -56kg

  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Martyna Stefaniak (SMOK Toruń)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -52kg

  1. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)

low-kick / Junior mlodszy [k] / -48kg

  1. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)

 

Najlepsi zawodnicy

Junior młodszy – Brodoń Tomasz
Juniorka młodsza – Bancer Sylwia
Junior starszy – Lach Mariusz
Juniorka starsza – Płusa Anna

Najlepszy klub

HALNY Nowy Sącz

Skład sędziowski

Zawistowski Ryszard – sędzia główny Mistrzostw Polski Low Kick
Hajducki Waldemar – Kierownik Ringu A
Mazurek Józef
Zdziarska Marta
Dzięcioł Mieczysław
Bałdyga Tomasz
Sułkowski Jarosław

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*