Mistrzostwa Polski Kick Light Kartuzy 2015 – pełne wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Mistrzostw Polski Kick Light, które zostały rozegrane w Kartuzach.

Na macie swoją świetną dyspozycję z 2014 roku potwierdził Kamil Ruta (Wicher Kobyłka), pewnie wygrywając rywalizację w kategorii -84 kg. Kolejne Mistrzostwa Polski (Low Kick) zostaną rozegrane w Kobyłce, więc Ruta na pewno będzie chciał ponownie sięgnąć po złoty medal.

Zeszłoroczny Vivaldi (tekst Marka Grzelki), czyli Maciej Domińczak także stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii -63 kg. Z ciekawością będziemy śledzić rozwój wydarzeń w tej kategorii i mamy nadzieję, że Maćkowi uda się powtórzyć wyczyn z roku 2014 – zdobycie złota na wszystkich MP organizowanych przez PZKB.

Wśród kobiet zabrakło Iwony Nierody, która obecnie szykuje się do walki na gali Battle of Warriors (więcej pod tym linkiem). W finale kategorii -55 kg zmierzyły się Dorota Godzina oraz Klara Kleczkowska. Zwyciężyła Godzina, która za niecałe 2 tygodnie stoczy kolejną walkę na gali z pod szyldu DSF. Więcej o tej walce przeczytacie w komunikacie organizatora TU. Godzina została też wybrana najlepszą zawodniczą turnieju.

Pełne wyniki:

kick-light / Senior [m] / +94kg

  1. Artur Bizewski (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Marcin Bodnar (Fight Club Zielona Góra)
  3. Marek Gryszpanowicz (Klub Duet Gdańsk)

kick-light / Senior [m] / -94kg

  1. Patryk Zaborowski (Klub Duet Gdańsk)
  2. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
  3. Patryk Kamiński (GKS Champion Gdańsk)
    Piotr Wypchał (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  4. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)

kick-light / Senior [m] / -89kg

  1. Mateusz Jereczek (KKK Rebelia Kartuzy)
  2. Cyprian Grzęda (TKKF Siedlce)
  3. Przemysław Kowalski (GKS Champion Gdańsk)
    Dominik Marek (Beskid Dragon)
  4. Maciej Siarek (MKS Wicher Kobyłka)
  5. Krzysztof Antosiewicz (KT Legia)
  6. Jakub Kasica (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  7. Sebastian Matulaniec (UKS Power Siedlce)

kick-light / Senior [m] / -84kg

  1. Kamil Ruta (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Patryk Muller (Klub Duet Gdańsk)
  3. Mikolaj Krause (KKK Rebelia Kartuzy)
    Wojciech Wiśniewski (Zamek Kurzętnik)
  4. Krystian Petela (Fight Club Zielona Góra)
  5. Arkadiusz Lasek (Klub Duet Gdańsk)
  6. Jakub Bartnik (KS X FIGHT Piaseczno)
  7. Adrian Kupiec (Legion Głogów)

kick-light / Senior [m] / -79kg

  1. Mateusz Kowalski (GKS Champion Gdańsk)
  2. Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  3. Jonatan Listek (LKSW Pomorze)
    Przemysław Binienda (KS POLONIA Leszno 1912)
  4. Damian Chiliński (Zamek Kurzętnik)
  5. Paweł Świeczkowski (Klub Duet Gdańsk)
  6. Krzysztof Kobierzyński (KKK Rebelia Kartuzy)
  7. Borys Brodowski (Klub Duet Gdańsk)

kick-light / Senior [m] / -74kg

  1. Wojciech Niedzielski (Klub Duet Gdańsk)
  2. Karol Kruzel (Klub Duet Gdańsk)
  3. Mateusz Będzieszak (Center Team Odolanów)
    Mateusz Nowak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Grzegorz Mróz (Power House Skawina)
  5. Marcin Marciszewski (TKKF Siedlce)
  6. Hubert Paradowski (SMOK Toruń)
  7. Marcel Parysek (KT Legia)

kick-light / Senior [m] / -69kg

  1. Jarosław Daschke (GKS Champion Gdańsk)
  2. Roger Garbaczewski (TKKF Siedlce)
  3. Szymon Salachna (Beskid Dragon)
    Rafał Nguyen von (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  4. Michał Polak (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  5. Robert Szymański (Center Team Odolanów)
  6. Michał Bagiński (Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk)
  7. Dawid Kukła (Legion Głogów)

kick-light / Senior [m] / -63kg

  1. Maciej Domińczak (Legion Głogów)
  2. Patryk Sagan (Legion Głogów)
  3. Paweł Szmyd (KS X FIGHT Piaseczno)
    Mateusz Niżejewski (LKSW Pomorze)
  4. Łukasz Życzewski (Stowarzyszenie BLACK SHADOWS Ełk)
  5. Damian paweł Wolski (Waleczna Lubelszczyzna)
  6. Aleksander Karwatka (KS POLONIA Leszno 1912)

kick-light / Senior [m] / -57kg

  1. Damian Śpiewak (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  3. Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
    Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)

kick-light / Senior [k] / +70kg

  1. Marzena Przydatek (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  2. Joanna Pawłowska (Klub Duet Gdańsk)
  3. Anna Chrobot (KS X FIGHT Piaseczno)

kick-light / Senior [k] / -70kg

  1. Agnieszka Wiśniewska (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Kamila Bałanda (GKS Champion Gdańsk)
  3. Martyna Dzięciołowska (MKS Wicher Kobyłka)
    Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  4. Natalia Pawłowska (GKS Champion Gdańsk)
  5. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)

kick-light / Senior [k] / -65kg

  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
  2. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  3. Joanna Przewłócka (GKS Champion Gdańsk)
    Katarzyna Furmaniak (UKS Power Siedlce)

kick-light / Senior [k] / -60kg

  1. Paulina Jarzmik (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Emilia Czerwińska (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Joanna Węsiora (KKK Rebelia Kartuzy)
    Ewelina Nowosielska (Klub Sportowy Semiramida)
  4. Kamila Hermanowska (UKS Tom Bee Team)

kick-light / Senior [k] / -55kg

  1. Dorota Godzina (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Klara Kleczkowska (KT Legia)
  3. Joanna Walkiewicz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Olga Pomaska (KS X FIGHT Piaseczno)

kick-light / Senior [k] / -50kg

  1. Anna Knobel (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Karolina Kubiak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  3. Ewa Boś (SKF Boksing Zielona Góra)
    Ilona Puszczykowska (KS Pogoń Mogilno)
  4. Katarzyna Kalka (Klub Sportowy Cholew Sport Police)
  5. Katarzyna Mańke (Klub Sportowy Cholew Sport Police)

kick-light / Junior [m] / +94kg

  1. Jakub Jaskuła (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  2. Szymon Sroka (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe)
  3. Klaudiusz Pek (KKK Rebelia Kartuzy)
    Patryk Matea (KKK Rebelia Kartuzy)
  4. Sebastian Markiewicz (LKSW Pomorze)

kick-light / Junior [m] / -89kg

  1. Michał Adamek (UKS Tom Bee Team)
  2. Patryk Rosiak (LKSW Pomorze)
  3. Konrad Kowalczyk (Alien Kick Łódź)

kick-light / Junior [m] / -84kg

  1. Kamil Połosak (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Dominik Dybowski (TKKF Siedlce)
  3. Łukasz Winiecki (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
    Krystian Reschke (Klub Duet Gdańsk)
  4. Daniel Wrombel (CSW Champion Lubawa)

kick-light / Junior [m] / -79kg

  1. Jacek Miszta (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Jakub Sobala (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Sebastian Domański (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
    Miłosz Zych (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  4. Bartłomiej Marczak (Akademia Sportów Walki i Rekreacji ALEX Kutno)
  5. Dominik Bala (Legion Głogów)
  6. Michał Serafin (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

kick-light / Junior [m] / -74kg

  1. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)
  2. Dominik Grzęda (TKKF Siedlce)
  3. Bartosz Jóźwicki (SMOK Toruń)
    Łukasz Langa (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Krzysztof Łuniewicz-stępniak (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Kamil Zalasa (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  6. Mateusz Szewczyk (KS Czerwony SMOK Poznań)
  7. Oskar Rokaszewicz (Legion Głogów)

kick-light / Junior [m] / -69kg

  1. Wojciech Kazieczko (Gwardia Zielona Góra)
  2. Denis Załęcki (SMOK Toruń)
  3. Jakub Filipek (UKS Diament Pstrągowa)
    Michał Czerwiński (Alien Kick Łódź)
  4. Kamil Głusiński (Alien Kick Łódź)
  5. Adrian Łukaszewski (GKS Champion Gdańsk)
  6. Bartosz Szachta (SMOK Toruń)
  7. Mateusz Ziętala (Łaski Klub Sztuk Walki)

kick-light / Junior [m] / -63kg

  1. Ernest Kisiel (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  2. Krzysztof Kucharzyk (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Marek Szczepański (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  5. Kacper Durkiewicz (Fight Club Zielona Góra)
  6. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
  7. Piotr Kozłowski (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)

kick-light / Junior [m] / -57kg

  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  3. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
    Dawid Wołczuk (UKS Sanda Plock)
  4. Łukasz Łoboda (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  5. Gracjan Hryczanik (Fight Club Zielona Góra)
  6. Mateusz Pietrucha (KO Team Otwock)
  7. Dawid dariusz Kwiatkowski (Waleczna Lubelszczyzna)

kick-light / Junior [k] / +70kg

  1. Marta Lipka (CSW Champion Lubawa)
  2. Patrycja Pietrzakowska (LKSW Pomorze)
  3. Kamila Kalek (Klub Sportów Walki MIX-TEAM)
    Weronika Wysocka (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  4. Magda Marczak (Klub Sportowy,,Prosna,,)

kick-light / Junior [k] / -70kg

  1. Patrycja Miszkiewicz (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

kick-light / Junior [k] / -65kg

  1. Karolina Mychlewicz (A&W Team Obrowo)

kick-light / Junior [k] / -60kg

  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  2. Anna Kozanecka (Klub Sportowy,,Prosna,,)
  3. Justyna Skoczek (KO Team Otwock)
    Jarosława Wawrzyniak (Łaski Klub Sztuk Walki)
  4. Joanna Mazurek (Klub Sportowy DRAGON Starachowice)
  5. Emilia Sender (Beskid Dragon)

kick-light / Junior [k] / -55kg

  1. Roksana Dargiel (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  2. Anna Płusa (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  3. Klaudia Salata (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
    Sandra Szczepanowska (TKKF Siedlce)
  4. Sylwia Kaliś (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  5. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  6. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wlkp)

kick-light / Junior [k] / -50kg

  1. Kinga Mikołajczuk (TKKF Siedlce)
  2. Dominika Kaczmarek (Alien Kick Łódź)
  3. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Plock)
    Olimpia Podolska (GKS Champion Gdańsk)
  4. Ola Bagnosz (KS Czerwony SMOK Poznań)
  5. Sylwia Kaczmarczyk (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  6. Daria Gruszka (UKS Relaks Skarżysko Kamienna)
  7. Martyna Stefaniak (KS Czerwony SMOK Poznań)

 

Najlepsi zawodnicy

Najlepszy zawodnik junior: Ernest Kisiel -Dragon Starachowice
Najlepsza zawodniczka juniorka : Ewa Pietrzykowska – KSW Ostrowiec Świętokrzyski
Najlepszy senior : Niedzielski Wojciech – Duet Gdańsk
Najlepsza zawodniczka : Godzina Dorota – KS X fight Piaseczno

Obsługa medyczna: Jerzy Polański, Jacek Warmowski

Obsługa techniczna: Bartłomiej Zaborowski, Włodzimierz Przybyliński

Skład sędziowski

Sędzia główny: Ryszard Zawistowski
Kierownik planszy A : Krzysztof Kacperski
Wielgosz Janusz
Mazurek Józef
Matusik Dariusz
Bałachowski Rafał
Sułkowski Jarosław
Kierownik planszy B : Krzysztof Żychliński
Bassa Jerzy
Hajducki Waldemar
Pudlicki Albin
Dzięcioł Mieczysław

Rado Watch Collections For Men
Porno Filme is that zombies want to eat you

Are We Missing the Point
xhamster This board is a great place to meet friends

OB Set to Revolutionize Fashion Forward Casual Footwear
kostenlose-pornos Window display have conventionally being very pleasant

Best Engineering Colleges in Karnataka to Make You Employer’s First Choice
Einfachporno.com their goal is to offer fashion wholesale clothing lines at 50

New York Fashion Week Fall 2009
Porno Folding fans were also popular

Jessica Alba talks The Honest Company Ultra Clean Room at Mount Sinai
Kostenlose Porno I’d made a deal with one farmer

How to Stop Sweat from Staining Golf Caps
pornos or use a pair of regular panty hose

How to Get a Fashion Portfolio
blackporn style trends within winter in san francisco