Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Full Contact – wyniki

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Mistrzostw Polski Full Contact, które w dniach 10-12 kwietnia odbyły się w Luboniu.

full-contact / Senior [m] / +91kg

  1. Jakub Kozera (Gwardia Zielona Góra)
  2. Tomasz Piechocki (KKS Sporty Walki)
  3. Dariusz Olbrych (KS ZIĘTEK Team)

full-contact / Senior [m] / -91kg

  1. Michał Grzesiak (Center Team Odolanów)
  2. Oskar Skupień (KS ZIĘTEK Team)
  3. Mateusz Pluta (UKS Puncher Wrocław)
    Artur Kubiak (KKS Sporty Walki)
  4. Paweł Michalak (Husaria Drutex)
  5. Patryk Proszek (Gwardia Zielona Góra)
  6. Bartłomiej Wydra (Alien Kick Łódź)

full-contact / Senior [m] / -86kg

  1. Mateusz Kubiszyn (Klub Sportów Walki Sokół Jarosław)
  2. Bogumił Połoński (SKF Boksing Zielona Góra)
  3. Arkadiusz Dembiński (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Szymon Wąs (GSWW Najemnik Gliwice)
  4. Mateusz Kędzierski (SMOK Toruń)
  5. Dawid Szulc (GSWW Najemnik Gliwice)
  6. Rafał Aleksandrowicz (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Grzegorz Starosciak (Stowarzyszenie Sportów Walki Nokaut)

full-contact / Senior [m] / -81kg

  1. Kacper Frątczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Filip Karbownik (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  3. Bartosz Paradowski (KKS Sporty Walki)
    Przemysław Ziemnicki (KT Legia)
  4. Piotr Kołakowski (Zamek Kurzętnik)
  5. Adrian Kupiec (Legion Głogów)

full-contact / Senior [m] / -75kg

  1. Robert Krasoń (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Dominik Pazdan (UKS Diament Pstrągowa)
  3. Michał Ciach (KKS Sporty Walki)
    Sebastian Prokop (MUKS Olimpia Nowe Miasto Lubawskie)
  4. Andrzej Ortylewski (KS Garda Nowa Dęba)
  5. Michał Szpak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
  6. Piotr Smoczyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  7. Bartosz michał Głuchy (KS Wielkopolanin Poznań)

full-contact / Senior [m] / -71kg

  1. Kamil Dajwłowski (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Szymon Salachna (Beskid Dragon)
  3. Piotr Owczarzak (KKS Sporty Walki)
    Rafał Budzyński (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  4. Mateusz Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
  5. Andrzej Gmur (SKF Boksing Zielona Góra)
  6. Michał Bączyk (KKS Sporty Walki)
  7. Mateusz Parat (Klub Sportowy,,Prosna,,)

full-contact / Senior [m] / -67kg

  1. Piotr Odważny (KKS Sporty Walki)
  2. Kajetan Kierstein (KKS Sporty Walki)
  3. Mariusz Just (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
    Mateusz Białecki (SMOK Toruń)
  4. Łukasz Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  5. Paweł Bors (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)

full-contact / Senior [m] / -63.5kg

  1. Jakub Pokusa (KSW Szczecinek)
  2. Przemysław Brzózka (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  3. Bartosz Fechner (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)
    Rafał Nguyen von (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  4. Tomasz Byczek (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)

full-contact / Senior [m] / -60kg

  1. Artur Cieciura (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  2. Arkadiusz Drohomirecki (Beskid Dragon)
  3. Patryk Sagan (Legion Głogów)
    Maciej Mucha (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  4. Patryk Kosturek (KS OYAMA Rzeszów)
  5. Bartłomiej Więcław (KS ZIĘTEK Team)

full-contact / Senior [m] / -57kg

  1. Robert Niedźwiedzki (KS ZIĘTEK Team)
  2. Łukasz Wydro (SMOK Toruń)
  3. Paweł Dąbrowski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Łukasz Piwowarczyk (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  4. Piotr Kulikowski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

full-contact / Senior [m] / -51kg

  1. Wojciech Peryt (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  2. Szymon Niewczas (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)

full-contact / Senior [k] / +70kg

  1. Anna Kołodziejska (KKS Sporty Walki)
  2. Maria Barcikowska (Stowarzyszenie Sportu i Rekreeacji Wola Warszawa)

full-contact / Senior [k] / -70kg

  1. Karolina Dziedzic (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Kamila Berek (GKS Champion Gdańsk)
  3. Martyna Mossur (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Agnieszka Osial (KSW Łuków)
  4. Małgorzata Wyszyńska (KT Legia)

full-contact / Senior [k] / -65kg

  1. Marta Waliczek (Beskid Dragon)
  2. Paulina Frankowska (KS X FIGHT Piaseczno)
  3. Monika Kędzierska (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
    Agata Piechowicz (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  4. Sylwia Antczak (MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD)

full-contact / Senior [k] / -60kg

  1. Klaudia Cichoń (LUKS JAS POL)
  2. Magdalena Frankowicz (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  3. Kamila Hermanowska (UKS Tom Bee Team)

full-contact / Senior [k] / -56kg

  1. Gabriela Bednarowicz (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Klara Kleczkowska (KT Legia)
  3. Katarzyna Palicka (KGHM METRACO ARMIA POLKOWICE)

full-contact / Senior [k] / -52kg

  1. Żaneta Cieśla (Legion Głogów)
  2. Natalia Biernasiak (KKS Sporty Walki)
  3. Magdalena Świtek (Klub Bokserski Legia Warszawa)
    Anna Knobel (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  4. Maria Romańska (Klub Bokserski Legia Warszawa)

full-contact / Senior [k] / -48kg

  1. Ewa Bulanda (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  2. Karolina Mośko (KKS Sporty Walki)

full-contact / Junior starszy [m] / +91kg

  1. Patryk Wiśniewski (Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)

full-contact / Junior starszy [m] / -91kg

  1. Rafał Gąszczak (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
  2. Maciej Rogoda (Stowarzyszenie Sportów Walki Nokaut)

full-contact / Junior starszy [m] / -86kg

  1. Artur Stańczak (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  2. Kamil Cyba (LZS Poprawa Siedlików)
  3. Patryk Wachowiak (KKS Sporty Walki)

full-contact / Junior starszy [m] / -81kg

  1. Jakub Sobala (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Dominik Szymczak (Gwardia Zielona Góra)
  3. Miłosz Tymuła (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)
    Rafał Lachowicz (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)

full-contact / Junior starszy [m] / -75kg

  1. Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek)
  2. Marcin Pluta (RKSW PUNCHER RADOM)
  3. Dominik Walkowiak (KS POLONIA Leszno 1912)
    Marcin Saramonowicz (Alien Kick Łódź)
  4. Mikołaj Sadowy (SMOK Toruń)
  5. Kamil Garncarczyk (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  6. Piotr Wojtasik (KS ZIĘTEK Team)

full-contact / Junior starszy [m] / -71kg

  1. Jacek Ludwiczak (KS POLONIA Leszno 1912)
  2. Bartosz Brauer (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  3. Dominik Król (KS ZIĘTEK Team)
    Rafał Sztark (KSW START Częstochowa)
  4. Patryk Plewiński (RKSW PUNCHER RADOM)

full-contact / Junior starszy [m] / -67kg

  1. Fabio Di lalla (KGHM METRACO ARMIA POLKOWICE)
  2. Denis Załęcki (SMOK Toruń)
  3. Norbert Kaliński (LZS Poprawa Siedlików)
    Przemysław Kokociński (Klub Sportowy,,Prosna,,)
  4. Tomasz Przybylski (LZS Poprawa Siedlików)

full-contact / Junior starszy [m] / -63.5kg

  1. Filip Mijalski (KSW START Częstochowa)
  2. Eryk Krawiecki (Ożarowska Szkoła Kickboxingu)
  3. Piotr Kruszyński (SMOK Toruń)
    Dominik Nowak (Klub Sztuk Walki ŁKS ŁÓDŹ BOKS)
  4. Cezary Naus (UKS Dragon Gorzów Wlkp)

full-contact / Junior starszy [m] / -60kg

  1. Mariusz Lach (Legion Głogów)
  2. Michał Pomieciński (Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław)
  3. Kacper Więcaszek (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
    Konrad marek Nuciński (Waleczna Lubelszczyzna)
  4. Krzysztof Benier (KS POLONIA Leszno 1912)
  5. Przemysław Lipiński (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)

full-contact / Junior starszy [m] / -57kg

  1. Patryk Kuryłek (MKS Wicher Kobyłka)
  2. Radosław Iskra (KS Garda Nowa Dęba)

full-contact / Junior starszy [k] / +70kg

  1. Magdalena Nowicka (KS Wielkopolanin Poznań)
  2. Domikika Słomka (MKS Kalina Lublin)
  3. Karolina Lewalska (Zamek Kurzętnik)

full-contact / Junior starszy [k] / -60kg

  1. Ewa Pietrzykowska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  2. Natalia Świderska (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  3. Julianna Musiał (Siedlecki Klub Sportowy GLADIATOR)

full-contact / Junior starszy [k] / -56kg

  1. Olga Michalska (LZS Poprawa Siedlików)
  2. Sandra Paszek (Beskid Dragon)
  3. Karolina Woźna (Klub Sportowy,,Prosna,,)

full-contact / Junior starszy [k] / -52kg

  1. Dominika Kaczmarek (Alien Kick Łódź)
  2. Sylwia Kaczmarczyk (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Justyna Falkiewicz (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
    Joanna Rybińska (Legion Głogów)
  4. Aleksandra Rosłon (Stowarzyszenie Sportu Wiśniewski kick-boxing)
  5. Marta Pyra (UKS Dragon Gorzów Wlkp)

full-contact / Junior starszy [k] / -48kg

  1. Dagmara Tchorek (UKS Sanda Plock)
  2. Anna Gruszczyńska (Ostrowiecki Klub Sportów Walki)
  3. Paulina Cybulska (Alien Kick Łódź)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -81kg

  1. Dominik Bala (Legion Głogów)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -75kg

  1. Mateusz Biernat (KS ZIĘTEK Team)
  2. Mateusz Kucharski (Akademia Sportów Walki KNOCKOUT Zielona Góra)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -71kg

  1. Denis Markwart (RKSW PUNCHER RADOM)
  2. Kamil Kaniewski (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  3. Kacper Czarkowski (Gwardia Zielona Góra)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -67kg

  1. Adrian Sulewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
  2. Krystian Cieślik (Klub Sportowy,,Prosna,,)
  3. Remigiusz Warga (KS ZIĘTEK Team)
    Aleks Wachowiak (KKS Sporty Walki)
  4. Patryk Orłowski (Radomski Klub Kickboxingu Kick-Sport)
  5. Jakub Urbanowski (Legion Głogów)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -63.5kg

  1. Mateusz Dymek (UKS Sanda Plock)
  2. Mateusz Jakubowski (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  3. Mikołaj Kopaniszyn (GKS Champion Gdańsk)
    Jędrzej Zabłocki (Gwardia Zielona Góra)
  4. Kacper Michalak (KS ZIĘTEK Team)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -60kg

  1. Dawid Barczak (Center Team Odolanów)
  2. Krzysztof Małecki (Legion Głogów)
  3. Piotr Tkaczyk (Mławskie Centrum Sportów Walki (MCSW Mława))
    Arkadiusz Izydorczyk (Klub Sportowy,,Prosna,,)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -54kg

  1. Robert Soboń (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  2. Seweryn Wiśniewski (KS ZIĘTEK Team)
  3. Lucjan Wiśniewski (KS BENIAMINEK 03 STAROGARD GD.)
    Damian Knopa (Stowarzyszenie Sport to zdrowie)

full-contact / Junior mlodszy [m] / -51kg

  1. Jakub Lipski (KS X FIGHT Piaseczno)
  2. Mateusz Droszewski (Klub Sportowy,,Prosna,,)

full-contact / Junior mlodszy [k] / +60kg

  1. Sylwia Bancer (UKS Diament Pstrągowa)
  2. Jolanta Cichoń (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)
  3. Magda Marczak (Klub Sportowy,,Prosna,,)
    Paulina Radzimierska (KT Legia)
  4. Weronika Wysocka (UKS Dragon Gorzów Wlkp)
  5. Weronika Walczak (Klub Sportowy,,Prosna,,)

full-contact / Junior mlodszy [k] / -60kg

  1. Anna Kozanecka (Klub Sportowy,,Prosna,,)
  2. Gabriela Pazgan (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)

full-contact / Junior mlodszy [k] / -56kg

  1. Aleksandra Jędrzejak (LZS Poprawa Siedlików)

full-contact / Junior mlodszy [k] / -52kg

  1. Anna Szymańska (LZS Poprawa Siedlików)
  2. Wioletta Kowalska (Legion Głogów)
  3. Ewa Cichoń (Uczniowski Klub Sportowy EVAN Nowy Sącz)

full-contact / Junior mlodszy [k] / -48kg

  1. Izabela Szelest (KS ZIĘTEK Team)
  2. Gabriela Laskowska (KKS Sporty Walki)

Najlepsi zawodnicy:

Najlepszy zawodnik senior :
Frątczak Kacper

Najlepsza zawodniczka seniorka :
Cieśla Żaneta

Najlepszy zawodnik junior młodszy :
Dymek Mateusz

Najlepsza zawodniczka juniorka młodsza :
Bancer Sylwia

Najlepszy zawodnik junior starszy :
Lach Mariusz

Najlepsza zawodniczka juniorka starsza :
Pietrzykowska Ewa

Najlepszy klub

KS ZIĘTEK Team [punktów: 16 (3 – 2 – 3)]
Legion Głogów [punktów: 15 (3 – 2 – 2)]
Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER [punktów: 13 (3 – 1 – 2)]

Skład sędziowski

Sędzia główny zawodów:
Ryszard Zawistowski

Sędziowie Full Contact seniorów:
1. Kacperski Krzysztof – kierownik ringu
2. Wielgosz Waldemar
3. Półtorak Sławomir
4. Pudlicka Cecylia
5. Kutyła Mirosław
6. Kacperski Maciej
7. Olewicki Robert
8. Ciesielka Damian

Sędziowie Full Contact juniorów:
1. Hajducki Waldemar – kierownik ringu
2. Żychliński Krzysztof
3. Sieczkowski Andrzej
4. Maciusiewicz Andrzej
5. Sułkowski Jarosław
6. Zdziarska Marta
7. Kramarczyk Adrian
8. Tkaczyk-Trzeciak Julita

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*