Mistrzostwa Polski Seniorów Low Kick – Kobyłka 2015 – lista zgłoszonych zawodników

Minął termin zgłaszania zawodników do Mistrzostw Polski Seniorów Low Kick, które odbędą się w najbliższy weekend w podwarszawskiej Kobyłce.

Prezentujemy listę zawodników i zawodniczek zgłoszonych do wzięcia udziału w imprezie. Na złoto zaznaczeni zostali aktualni mistrzowie, którzy triumfowali w 2014 roku na MP w Bełchatowie. Wśród seniorów są to tylko Kamil Ruta oraz Sebastian Słoń. Wśród seniorek jest zdecydowanie więcej zawodniczek broniących tytułu.

Łącznie zostało zgłoszonych 118 zawodników i zawodniczek, a najciekawiej zapowiadającą się kategorią mężczyzn jest zdecydowanie -81 kg, gdzie zgłoszonych zostało aż 19 zawodników. A poza broniącym złotego medalu Kamilem Rutą są to między innymi tak uznane nazwiska jak Łukasz Rambalski, Przemysław Ziemnicki, Radosław Paczuski czy świetnie zapowiadający się Dawid Kaczyński.

Walki eliminacyjne odbędą się w ZSP 2 przy ul. E. Orzeszkowej 3/5 w Kobyłce, w dniach 7-8 marca. Gala finałowa odbędzie się 8 marca o godzinie 17:00 w OSIR HURAGAN ul. Korsaka w Wołominie.

 

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: +91 kg

  • Tomasz Klimiuk   (Human Białystok)
  • Wojciech Stawicki   (Ksw Spartakus Świdwin)
  • Marcin Bodnar   (Fight Club Zielona Góra)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -91 kg

  • Patryk Proszek   (Gwardia Zielona Góra)
  • Patryk Kamiński   (GKS Champion Gdańsk)
  • Paweł Michalak   (Husaria Drutex)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -86 kg

  • Krzysztof Antosiewicz   (KT Legia)
  • Paweł Witkowski   (Legion Głogów)
  • Zbigniew Stawicki   (Hunter Gym)
  • Paweł Rzeszótko   (SSW Husarz)
  • Patryk Pichor   (SSW Husarz)
  • Mateusz Jereczek   (KKK Rebelia Kartuzy)
  • Cyprian Grzęda   (TKKF Siedlce)
  • Grzegorz Starosciak   (Stowarzyszenie Sportów Walki Nokaut)
  • Paweł Tomczak   (Fight Club Zielona Góra)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -81 kg

  • Jakub Bartnik   (KS X FIGHT Piaseczno)
  • Radosław Paczuski   (Radość Boxing Team)
  • Przemysław Ziemnicki   (KT Legia)
  • Mateusz Rycerski   (Victoria Szydłowiec)
  • Tomasz Zysk   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Maciej Janowski   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Michał Kowalskin   (Hunter Gym)
  • Dawid Kaczyński   (Human Białystok)
  • Marcin Zaremba   (HALNY Nowy Sącz)
  • Michał Markiewicz   (Wataha Łobez)
  • Emil Kogut   (Wataha Łobez)
  • Kamil Jenel   (Paco Team Katowice)
  • Sebastian Adamski   (Paco Team Katowice)
  • Łukasz Kępa   (Ksw Spartakus Świdwin)
  • Łukasz Rambalski   (SMOK Toruń)
  • Przemysław Nowosad   (MKS Mechanik Włodawa)
  • Mikolaj Krause   (KKK Rebelia Kartuzy)
  • Krystian Petela   (Fight Club Zielona Góra)
  • Kamil Ruta   (MKS Wicher Kobyłka)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -75kg

  • Mateusz Nowak   (Łaski Klub Sztuk Walki)
  • Dominik Błoch   (Łaski Klub Sztuk Walki)
  • Piotr Smoczyński   (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  • Rafał Kosiarski   (Krakowska Akademia Taekwon-do)
  • Michal Ronkiewicz   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Mateusz Kowalski   (GKS Champion Gdańsk)
  • Karol Jankowski   (Hunter Gym)
  • Kamil Wojciechowski   (Human Białystok)
  • Ernest Sarafin   (Ksw Spartakus Świdwin)
  • Piotr Sokół   (Małopolska Szkoła Sportu i Rekreacji RING Kraków)
  • Krzysztof Hornik   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  • Łukasz Trela   (Fight Club Zielona Góra)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -71kg

  • Konrad Tarabuła   (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  • Roger Garbaczewski   (TKKF Siedlce)
  • Jakub Filipek   (UKS Diament Pstrągowa)
  • Przemysław Goss   (UKS Shi-Kon Łódź)
  • Łukasz Kaczmarczyk   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Przemyslaw Pawlak   (HALNY Nowy Sącz)
  • Grzegorz Mardyła   (Power House Skawina)
  • Daniel Maroński   (Wataha Łobez)
  • Filip Bienias   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  • Patryk Radoń   (Gladiators Kick boxing Bełchatów)
  • Szymon Salachna   (Beskid Dragon)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -67kg

  • Jacek Rzepecki   (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  • Michał Polak   (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  • Maciej Garbaczewski   (TKKF Siedlce)
  • Rafał Budzyński   (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej)
  • Adam Piastowski   (KS FUX Zabrze)
  • Mateusz Duiwe   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Jarosław Daschke   (GKS Champion Gdańsk)
  • Mateusz Zdrenka   (Hunter Gym)
  • Tomasz Walkowiak   (Hunter Gym)
  • Mateusz Michalik   (HALNY Nowy Sącz)
  • Karol Sadłocha   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  • Mariusz Just   (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  • Robert Szymański   (Center Team Odolanów)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -63.5kg

  • Kamil Szłapka   (Towarzystwo Sportowe Our Team)
  • Daniel Semczyk   (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  • Jan Lodzik   (Legionowski Klub Sportów walki TAJFUN)
  • Dominik Tomica   (Paco Team Katowice)
  • Hubert Zarzecki   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Mateusz Białecki   (SMOK Toruń)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -60kg

  • Patryk Fyda   (HALNY Nowy Sącz)
  • Michał Królik   (Paco Team Katowice)
  • Michał Marszał   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Artur Cieciura   (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)
  • Krzysztof Kozakiewicz   (Piotrowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -57kg

  • Robert Ułasiuk   (TKKF Siedlce)
  • Sebastian Słoń   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  • Tomasz Przekurat   (Golden Dragon Bydgoszcz)
  • Łukasz Wydro   (SMOK Toruń)
  • Kamil Kasowski   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

Senior [mężczyźni]

Kategoria wagowa: -54kg

  • Patryk Kuryłek   (MKS Wicher Kobyłka)

Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: +70kg

  • Paulina Bieć   (KS Gym Fight Wrocław)
  • Martyna Dzięciołowska   (MKS Wicher Kobyłka)

Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -70kg

  • Zuzanna Kuniszyk   (KS Gwiazda Bydgoszcz)
  • Karolina Dziedzic   (UKS Diament Pstrągowa)
  • Kamila Berek   (GKS Champion Gdańsk)
  • Kamila Bałanda   (GKS Champion Gdańsk)
  • Izabela Żytkowicz   (HALNY Nowy Sącz)
  • Marta Słapczyńska   (Wataha Łobez)
  • Katarzyna Jaworska   (Paco Team Katowice)

Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -65kg

  • Monika Kędzierska   (Klub Sportowy C.S.E. Sparta)
  • Natalia Pawłowska   (GKS Champion Gdańsk)
  • Ewa Reszel   (Hunter Gym)

Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -60kg

  • Natalia Kukieła   (Hunter Gym)
  • Kamila Hermanowska   (UKS Tom Bee Team)
  • Anna Korzeniowska   (Ksw Spartakus Świdwin)
  • Marta Waliczek   (Beskid Dragon)
  • Klaudia Cichoń   (LUKS JAS POL)

Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -56kg

  • Klara Kleczkowska   (KT Legia)
  • Iwona Nieroda   (UKS Diament Pstrągowa)
  • Sylwia Juśkiewicz   (UKS Shi-Kon Łódź)

Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -52kg

  • Magdalena Świtek   (Klub Bokserski Legia Warszawa)
  • Żaneta Cieśla   (Legion Głogów)
  • Patrycja Krawczyk   (Legion Głogów)
  • Monika Witkowska   (Paco Team Katowice)
  • Małgorzata Choma   (MKS Mechanik Włodawa)

Senior [kobiety]

Kategoria wagowa: -48kg

Zgłoszonych zawodników: 6

  • Ewa Boś   (SKF Boksing Zielona Góra)
  • Karolina Kubiak   (Łaski Klub Sztuk Walki)
  • Joanna Walkiewicz   (Sportowy Klub Kickboxing Kielce)
  • Beata Rusiecka   (MKS Mechanik Włodawa)
  • Natalia Małachowicz   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)
  • Beata Zięba   (Nowotarski Klub Sportów Walki -Hoły Team)

 

Valentino 09 Blossoming Rose Handbags on Sale Now
Porno Filme buying life insurance might costumes on a low quality

30 Years of Developing Fashion
kostenlose-pornos Spread a thin layer of meat sauce on top of the pasta

Queen Elizabeth II and royal family on Christmas Day 2012
Einfachporno.com ping fashion accessories brief sleeve key mock

How To Prevent And Remove Wrinkles On A Tie
Einfachporno.com A few rock stars dabble and it makes the headlines

Warning about J Crew Factory blazers
Kostenlose Porno Emeril once again did not disappoint

7 Effective Ways To Treat Red And Irritated Skin
pornos activity haley could imitation hair vest

Make A Chic Style Statement Without A Word
blackporn give yourself twenty points if you know the correct answer

How Important Are Fashion Recruitment Agencies in This Fast
black porn taste accessories suggestions