Mix Fight Gala 19 we Frankfurcie – na żywo w FightBox HD

Już w sobotę 5 grudnia o 21:45 rozpoczyna się kolejny ekscytujący wieczór wypełniony kickboxingiem, muay thai i boksem. Fani sportów walki dobrze znają cykl Mix Fight Gala, którego kolejna odsłona odbędzie się tym razem we Frankfurcie.

W gali wezmą udział topowi zawodnicy z Niemiec, Chin, Maroka, Albanii i innych krajów. Jednym z bardziej ekscytujących punktów programu będzie czteroosobowy turniej kickbokserski w kategorii do 72,5 kg. W pierwszej rundzie zwycięzca czerwcowej edycji turnieju Arman Hambaryan (Armenia) zmierzy się z Albańczykiem Fatonem Vukshinajem, a triumfujący na Mix Fight Gala w 2014 r. Cedric Manhoef z Holandii wejdzie do ringu z Niemcem Leo Bonnigerem.

W MFG 19 wezmą też udział bracia Kehl – absolutna czołówka niemieckiego kickboxingu. W dwóch walkach w formule Glory Juri “The Brain” Kehl i Enriko Kehl (mistrz świata K-1 z 2014 r.) staną naprzeciwko zawodników z Chin: Zhao Chunyanga i Hu Yafei.

Poniżej pełna karta walk na żywo w FightBox HD:
-70 kg, formuła Glory: Juri Kehl (Niemcy) vs. Zhao Chunyang (Chiny)

-72,5 kg, 4-os. turniej kickboxingu
Półfinał #1: Arman Hambaryan (Armenia) vs. Faton Vukshinaj (Albania)
Półfinał #2: Cedric Manhoef (Holandia) vs. Leo Bonniger (Niemcy)

+100 kg, kickboxing: Tarik Khbabez (Maroko) vs. Nico Falin (Rosja)
-80 kg, kickboxing: Samir Al Mansouri (Maroko) vs. Beni Osmanoski (Albania)
-71 kg, formuła Glory: Enriko Kehl (Niemcy) vs. Hu Yafei (Chiny)

-72,5 kg, finał turnieju: zwycięzca półfinału #1 vs. zwycięzca półfinału #2

Mix Fight Gala swoją dynamiką i różnorodnością przyciąga fanów wielu dyscyplin. Impreza stała się trwałym elementem niemieckiej sceny sportów walki, wyprzedając komplety miejsc od dziewięciu lat.

Dla kibiców przed ekranami emocje na żywo rozpoczną się w sobotę 6 czerwca o 21:45. Oprócz transmisji live na kanale FightBox HD w ponad 40 krajach, walki będzie też można oglądać online na platformie FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view na fightboxlive.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*