MTGP 24: Jakub Bartnik i Artur Saładiak wystąpią na gali w londyńskiej hali o2 Indigo

Dwóch Polaków znalazło się na karcie walk londyńskiej edycji Muay Thai Grand Prix 24, która odbędzie się 6 kwietnia w Londynie. Na hali O2 Indigio wystąpią Jakub Bartnik, który trenuje obecnie w Team Tieu oraz Artur Saładiak z FSC.

Jakub Bartnik, do niedawna reprezentujący X-Fight Piaseczno, wielokrotnie walczył na ringu organizacji DSF. Obecnie jest podopiecznym Davida Tieu i z tym trenerem w narożniku wyjdzie do walki na MTGP 24. Zmierzy się on z Valentinem Mogosem z klubu Storm Gym Luton. Mogos w przeszłości walczył między innymi na ENFUSION Talents.

Artur Saładiak to polski Mistrz Świata Lethwiei, czyli boksu birmańskiego. Tytuł zdobył pokonując przed czasem zawodnika z Myanmaru Saw Ba Oo. W Londynie zmierzy się z innym reprezentantem Storm Gym – Giannisem Skordilisem. Skordilis w przeszłości zwyciężył turniej Road to Glory, ale nie udało mu się zadebiutować w organizacji Glory. Jego trener niedawno zamieścił na Facebooku informację o rozwiązaniu kontraktu z Glory z powodu braku walk.

Gala MTGP 24 z walkami dwóch Polaków będzie transmitowana na żywo na platformie UFC Fight Pass.