Muay Thai Open Poland – Niemcy, Białorusini oraz czołowi polscy fighterzy powalczą w Świebodzicach – karta walk

Źródło: Gazeta Wrocławska; Autor: Piotr Janas

Już w najbliższą niedzielę w Świebodzicach pod Wałbrzychem odbędzie się gala Muay Thai Open Poland. Start o godz. 15 w hali OSiR-u orzy ul. Mieszka Starego 6.

Będzie to impreza, która ma na celu promowanie tej dyscypliny oraz samych zawodników. Muay thai będzie na World Games, więc każda okazja do przybliżenia tej niezwykle widowiskowej sztuki walki kibicom jest bardzo cenna – mówi nam jeden z organizatorów Mariusz Cieśliński.

Na Muay Thai Open Poland, poza najlepszymi polskimi zawodnikami, mogącymi poszczycić się tytułami mistrzów naszego kraju, zaprezentują się też wojownicy z Niemiec i Białorusi. Szansę dostaną także młodzi, którzy na co dzień trenują m.in. w Świebodzicach i Wrocławiu. – To fajna okazja, żeby zobaczyć w akcji wielu czołowych polskich zawodników, którym nie brakuje doświadczenia na międzynarodowych turniejach, ale także bardzo utalentowanych juniorów, dla których będzie to pierwszy, ważny krok na tego typu imprezie. Emocji dostarczą także utytułowani i doświadczeni wojownicy z Niemiec i Białorusi. Impreza zapowiada się zatem naprawdę bardzo ciekawie – dodaje Cieśliński.

Jedną z najważniejszych dla kibiców informacji jest fakt, że dzięki pomocy m.in. miasta wstęp na te zawody będzie całkowicie darmowy.

Karta walk Muay Thai Open Poland w Świebodzicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*