Najbliższa gala King of Kings już 12 września w Dublinie

Najbliższa z planowanych gal organizacji King of Kings odbędzie się na National Boxing Stadium w Dublinie. Już 12 września będziemy mogli śledzić zmagania najlepszych irlandzkich zawodników z fighterami z całego świata. Dość tej wakacyjnej przerwy.

Z uwagi na liczną rzeszę naszych rodaków mieszkających w Irlandii, możemy liczyć na występy zawodników z Polski. Na razie jednak organizator nie podaje żadnych konkretnych nazwisk. Potwierdzono też, że podczas gali zostanie rozegranych kilka walk na zasadach Bushido MMA, a w tych na pewno zobaczymy reprezentantów irlandzkiego Team Ryano, których mogliśmy już oglądać podczas gali KOK w Wilnie.

Podczas gali nie zostanie rozegrany turniej o miano pretendenta do walki o pas w jednej z kategorii wagowych organizacji. Z pośród zwycięzców walk zostanie wybrany jeden, który będzie reprezentował Irlandię w późniejszych walkach na szczeblu Grand Prix.

Z irlandzkich zawodników na gali zobaczymy : Marka Casserly, Paula Lawrence, Keitha Levinsa, Aarona Browne, Craiga Coakley oraz Pinte Quigley.

Zaledwie dwa tygodnie po gali w Dublinie organizacja KOK zaprosi kibiców sportów walki do Mołdawii, gdzie zostanie rozegrana pierwsza część ośmioosobowego turnieju wagi ciężkiej. Więcej o gali i występie Tomasza Szczepkowskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*