Nakmuay i KO Gym zapraszają na zimowy obóz Muay Thai w dniach 12-20 luty

Więcej szczegółów na Facebooku

Klub Nakmuay i KO GYM Poland zapraszają ,w dniach 12-20 luty, na zimowy obóz kondycyjno-szkoleniowy Muay Thai w Górach Sowich. Obóz odbędzie się w malowniczo położonym 3 gwiazdkowym hotelu Hotel & Restauracja Złoty Las 2 z 300 m2 nowa salą treningową z ringiem oraz siłownia i centrum odnowy biologicznej(sauna i zabiegi fizykoterapeutyczne na miejscu!).

Oprócz tego :

  • dwa treningi dziennie ( dla chętnych treningi beigowe w terenie)
  • pełne wyżywienie 3 razy dziennie wg zbilansowanej diety ułożonej pod zawodników sportów walki ( hotel Złoty Las współpracuje m.in z zawodową grupą kolarską CCC Shoes & Bags!)

Cena: 1200 zł

Osoba towarzysząca(bez treningów): 900 zl

Dojazd we własnym zakresie.

Liczba miejsc ograniczona! Warunkiem rezerwacji jest zaliczka w wysokości 500 zl do 10.01 2017! Zapraszamy wszystkich bez względu na poziom zaawansowania , oprócz gości z Polski swój przyjazd zapowiedzieli zawodnicy z Niemiec oraz Białorusi.

Treningi Poprowadzą min:

  • Mariusz Cieśliński Mistrz Świata Muay Thai ISKA
  • Marcin Parcheta Mistrz Świata K1 rules WKN
  • Bartosz Batra Mistrz Europy Muay Thai IPCC

Info na temat hotelu i okolicznych atrakcjach:

Serdecznie zapraszamy do Hotelu &Restauracji Złoty Las***, znajdującego się w Górach Sowich w samym centrum Sudetów. Hotel jest skategoryzowany, spełniając wszelkie normy europejskie ustalane dla tego typu obiektów. Położony jest w środku lasu, nieopodal Złotego Strumienia, gdzie przez stulecia wydobywano złoto i srebro. To miejsce z bogatą historią, której słucha się z zaciekawieniem.

Sam hotel jest oazą ciszy i spokoju. Jesteśmy jednym z większych obiektów hotelowych na terenie Gór Sowich, cieszącym się dużym zainteresowaniem Gości pragnących odpocząć lub aktywnie spędzić czas.

Hotel Złoty Las położony jest tylko 12 km od Zamku Książ , 8 km od Zamku Grodno, 8 km od Świdnicy, 55 km od Wrocławia i tylko 30 km od trasy A4. Dużym atutem naszej lokalizacji, jest możliwość zwiedzanie większości atrakcji mieszczących się na terenie Sudetów: Zamek Książ, ze Starym Zamkiem po drugiej stronie Wąwozu Pełcznicy, Zamek Grodno, Zamek IV Pór Roku, ruiny Zamku Frankensteina, podziemne fabryki Kompleksu Riese (Włodarz, Walim, Osówka), Kościół Pokoju i Katedra w Świdnicy, Bazylika w Krzeszowie i w Wambierzycach, Forty w Srebrnej Górze i w Kłodzku, labirynty skalne Gór Sowich , Kopalnie Złota w Złotym Stoku i wiele innych.

Stanowimy bazę noclegową dla ludzi chcących wypocząć, ale również aktywnie uprawiających różnorodne formy aktywności ruchowej. W zimie proponujemy stoki narciarskie Rzeczki, Przełęczy Walimskiej, Andrzejówki. Latem szczególnie proponujemy liczne szlaki turystyczne oraz dogodne dukty leśne idealne na wycieczki piesze, rowerowe, lub też sporty biegowe. Około 100 metrów obok hotelu przebiega Szlak Zamków Piastowskich, jeden z ważniejszych w Sudetach.

W obiekcie udostępniamy naszym Gościom Salę do ćwiczeń wyposażoną w sprzęt rekreacyjny, saunę suchą oraz saunę infrared, gabinety z hydroterapią, magnetoterapią, elektroterapią oraz masażem. Dodatkowo do dyspozycji Gości pozostaje zagospodarowany ogród z alejkami, placem zabaw dla dzieci oraz dużą grill-altaną , idealną na imprezy integracyjne. W niedalekiej przyszłości stworzymy w ogrodzie stanowiska do zajęć ruchowych.

Dysponujemy 20 pokojami, wyposażonymi w TV – SAT, bezpłatny bezprzewodowy internet.

Posiadamy wygodne pokoje, w tym:

  • 8 pokoi 2-osobowych
  • 4 pokoje 3-osobowe

Posiadamy dużą Salę Restauracyjną (150 osób) z bardzo dobrą kuchnią europejską, Sale Konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, ogrodzony teren zielony idealny na wypoczynek, Grill-altanę, bezpłatny, ogrodzony, monitorowany parking. Hotel Złoty Las stanowi idealne miejsce na organizację pobytów grup sportowych, rodzinnych, szkoleń i konferencji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*