NITUS Euroliga: 55 walk na trzynastej edycji ligi sparingowej [wyniki]

Podczas 13 edycji NITUS Euroligi, która odbyła się w Nowym Sączu 2 lutego, odbyło się 55 walk. Wszystkie sparingi były sędziowane i kończyły się wskazaniem zwycięzcy lub remisem.

W ringu wystąpili zawodnicy z takich klubów jak HALNY Nowy Sącz, Wisła Kraków, NKSW Nowy Warg, PACO Katowice, Jenel Club, Fire Gym BB (Słowacja), Spartan Jasło, Ring Kraków oraz wiele innych, głównie południowopolskich klubów. Niżej znajdziecie wyniki wszystkich sparingów.

Wyniki walk:

  • 1. -77 kg, 3×2, Patryk Kocaj -Jarosz Club vs Szymon Salachna –Beskid Dragon 2:1
  • 2. – 70 kg, 3×2, Patryk Magnucki -Artfight vs Ivo Hatala -Fire Gym 3:0
  • 3. – 80 kg, 3×2, Maciej Halama -Top Team Rzeszów vs Maciej Bator- Wisła Kraków3:0
  • 4. – 77 kg, 3×2 Przemysław Pawlak –Halny vs Filip Bienias – NKSW 2:1
  • 5. – 85 kg, 3×2, Norbet Job –Halny vs Tomasz Konieczny -Artfight Rzeszów 2:REMIS
  • 6. – 70 kg, 3×2, Filip Szostak – Wisła Kraków vs Mateusz Bartoszek-Paco Team Katowice 3:0
  • 7. – 70 kg, 3×2, Michał Rejdych – Ring Kraków vs Szymon Marcisz- Sparta Jasło REMIS
  • 8. – 60 kg, 3×2, Jakub Czempas- Paco Team vs Tomas Cincik- Fire Gym 0:3
  • 9. + 95 kg, 2×2, Stanisław Ogorzałek- Halny vs Damian Witas- NKSW 3:0
  • 10. + 95 kg, 2×2, Ramigiusz Smiliński – Jenel Club vs Kamil Janik- Halny 2:REMIS
  • 11. + 95 kg, 2×2, Michal Brzykcy-Jenel Club vs Tomasz Waluś-NKSW 2 REMIS : 1
  • 12 . +95 kg, 2×2, Łukasz Pietrzyk –Jenel Club vs Patryk Sienko-Jarosz Club 2:REMIS
  • 13. – 77 kg, 3×2, Damian Pająk-Jenel Club vs Tomasz Aleksander-Halny  RSC II 0:35
  • 14. – 77 kg, 3×2, Łukasz Deleś-Jenel Club vs Aibek Khudaibergenow –ArtFight Rzeszów 0:3
  • 15. – 77 kg, 3×2, Piotr Łojas- NKSW vs Mikołaj Lekki –ArtFight Rzeszow 0:3
  • 16. – 70 kg, 2×2, Jakub Warcholiński-Beskid Dragon vs Gerard Ciba – 4Fight Dębica 1:2
  • 17.  KickLight, 2×2, Weronika Podres- Wisła Kraków vs Hubert Martuszewski –Jarosz Club REMIS
  • 18.  Sparing, 2×2 Sebastian Kuśtek-Spartan vs Bartosz Zając-Halny REMIS
  • 19. – 56 kg, 2×2, Kinga Mazur –Grappling Kraków vs Alicja Frączek-Halny  0:3
  • 20. – 85 kg, 3×2, Rafał Smalarz-Spartan Jasło vs Kamil Serafinowicz- KRET Fight Chempion Team REMIS
  • 21. – 81 kg, 3×2, Szymon Maj- Jenel Club vs Mateusz Ciałowicz-Ring Kraków 0:3
  • 22. – 86 kg, 2×2, Wilk Mateusz – Gotta Kraków vs Grzegorz Pawlak- SDW Kraków 1:2
  • 23. – 81 kg, 3×2, Waldemar Zagrodzki- Ring Kraków vs Tomasz Szreter-Jenel Club 2:REMIS
  • 24. – 81 kg, 2×2, Sebastian Dec- Top Team Rzeszów vs Szymon Piszcz-Artfight Rzeszów REMIS:2
  • 25. -81 kg, 2×2, Kamil Kozak- Top Team Rzeszów vs Marek Noga- Jenel Club REMIS 
  • 26. – 77 kg, 2×2, Sofian Kabdani-Top Team Rzeszów vs Paweł Bałos- NKSW 2:REMIS
  • 27. – 77 kg, 2×2, Jarosław Dziedzina-Grappling Kraków vs Tomasz Stachniak-SWD Kraków REMIS
  • 28. – 77 kg, 2×2, Piotr Lassak-NKSW vs Krzysztof Kaszubowski-SWD Kraków RSC I
  • 29. – 60 kg, 2×2, Laura Salajova –Fire Gym vs Ola Bartkowska-4Fight Dębica 3:0
  • 30. -60 kg, 2X2, Daniela Mackova-Fire Gym vs Maria Preisner-Spartan Jasło 3:0
  • 31. – 71 kg 2×2, Marcin Konieczny – CSW Leżańsk vs Hubert Kwak- NKSW 3:0
  • 32. -56 kg, 2×2, Iga Skwirut- 4Fight Dębica vs Paulina Jaśki-Spartan Jasło REMIS 
  • 33. – 65 kg, 2×2, Anna Sulkova – Fire Gym vs Natalia Stelmowska – Ring Kraków 0:3
  • 34.- 81 kg, 3×2, Patryk Augustryn – Jarosz Club vs Marcelian Kucharski- Halny REMIS:2
  • 35. – 77 kg,3×2, Maciej Sroka – Jarosz Club vs Denis Dąbkowski-Jenel Club 0:3
  • 36. – 81 kg, 2×2, Jakub Cuber-SWD Kraków vs Dariusz Kranc- spartan Jasło 3:0
  • 37. – 70 kg, 2X2, Artur Dzido-Top Team Rzeszów vs Kamil Pająk- NKSW 1:2
  • 38. – 77 kg, 2×2, Filip Wolny- Grappling Kraków vs Kacper Plewa- NKSW 3:0
  • 39. – 77 kg, 2×2, Dominik Gawlik- 4Fight Dębica vs Paweł Kuliga- NKSW 0:3
  • 40. – 71 kg, 2×2, Marcin Wilczyński-Ring Kraków vs Partyk Regrec-NKSW REMIS 
  • 41. – 65 kg, 2×2, Tułacz Paweł- 4Fight Dębica vs Dominik Gołąb- Halny 1:2REMIS
  • 42. – 71 kg, 3×2, Szymon Leszczyński-Ring Kraków vs Oliwier Gondek- Spartan Jasło 1:2
  • 43. – 64 kg, 2×2, Marcin Brzeżański- Grappling Kraków vs Rafał Leśniak-Gota Kraków REMIS
  • 44. – 60 kg, 3×2, Dawid Biały-Spartan Jasło vs Gniewko Herbst- Ring Kraków 0:3
  • 45. – 60 kg, 3×2, Krystian Rozkosz- Paco Team vs Arek Job- Halny  REMIS:2
  • 46. – 60 kg, 2×2, Milan Varinsky-Fire Gym vs Oskar Czarnecki-Halny 0:3
  • 47. – 70 kg, 2×2, Grzegorz Mazur- 4Fight Dębica vs Roman Mamchur-Grappling Kraków 0:3
  • 48. – 65 kg, 2×2, Karol Wójcicki- ArtFight Rzeszów vs Paweł Jasiński-Halny 2:1
  • 49. – 65 kg, 2×2, Maciej Antkiewicz- Art Fight Rzeszów vs Konrad Małek-Halny 3:0
  • 50. – 65 kg, 2×2, Tomasz Kosiba –Spartan Jasło vs Michał Szwajos- NKSW REMIS 
  • 51. – 70 kg, 3×2, Denis Kulmykov- Gota Kraków  vs Piotr Leja- NKSW 3:0
  • 52. – 70 kg, 2×2, Michał Panek – ArtFight Rzeszów vs Łukasz Rusnak -NKSW 3:0
  • 53. – 70 kg, 2×2, Ernest Rzepko-ArtFight Rzeszów vs Max Truty- NKSW REMIS 
  • 54. – 70 kg, 2×2, Bartosz Rewera – Spartakus Rzeszów vs Roman Mamchur-Grappling Kraków Remis:2
  • 55. – 70 kg, 2×2, Mateusz Bieniasz- Spartakus Rzeszów vs Wiktor Markowicz-Grappling Kraków 3:0