Nowosądecka organizacja HFO inicjatorem Gali Zawodowej na Pucharze Polski K-1

W dniach 12-14 luty sądecka organizacja sportów walki HALNY FIGHTING ORGANIZATION w skrócie „HFO”  przy współpracy z nowotarskim klubem NKSW przygotowała dla fanów sztuk walk prawdziwą ucztę. Do hali Gorce w Nowym Targu zjadą się najlepsi zawodnicy klubów z całej Polski, aby stoczyć pojedynki w trwającym dwa dni turnieju o Puchar Polski K-1. Warto zaznaczyć, że tego typu wydarzenie jest jednym z ważniejszych wśród turniejów kickboxingu w Polsce, gdyż jest ono dla trenerów Kadry Narodowej jednym z elementów naboru nowych reprezentantów kraju. Na ringu stoczonych zostanie blisko 100 walk, a ich zwieńczeniem będzie gala z walką wieczoru o pas Zawodowego Mistrza Polski. To właśnie jej organizatorem jest sądecka organizacja HFO. Podczas gali widzowie będą mogli obejrzeć 6 walk zawodowych w K-1 i 2 w MMA oraz wspomnianą walkę wieczoru.

Kiedy właściciel nowotarskiego NKSW zwrócili się do nas z zapytaniem o współpracę, nie zastanawialiśmy się długo. Wiemy, że tego typu wydarzenia cieszą się wśród ludzi dużym zainteresowaniem. Na ringu zmierzą się ze sobą najlepsi zawodnicy z całego kraju. Już dziś mogę zapewnić, że walki będą widowiskowe i na najwyższym poziomie“- mówi Łukasz Pławecki, prezes HFO.

HALNY FIGHTING ORGANIZATION jest własnością klubu sportowego HALNY Nowy Sącz, który ma na swoim koncie kilkunastoletnie doświadczenie w sportach walki oraz organizacji imprez. HALNY stawia przede wszystkim na rozwój młodych, którzy w przyszłości podbijać będą krajowe i światowe ringi. Nieustannie poszerza swoją działalność i dąży do popularyzacji aktywnego trybu spędzania czasu. Następnym etapem promowania marki HALNY, jest organizacja wydarzeń sportowych m.in. ligi, mistrzostw kraju oraz międzynarodowych imprez. Plan zakłada organizację 3 imprez w pierwszej połowie roku.  Poprzez stawianie swoim podopiecznym odpowiednich celów i pokazywaniu im, w jaki sposób mogą je osiągnąć, angażują młodych we własny rozwój fizyczny i duchowy.

Warto zaznaczyć, że HALNY FIGHTING ORGANIZATION współpracuje z największymi federacjami w Europie i na Świecie. Przede wszystkim zależy nam jednak na promocji naszego regionu“- dodaje Pławecki.- „Już dziś serdecznie zapraszamy do Nowego Targu na finałową galę, która rozpocznie się 14 lutego o godz. 17.”

Wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem, który wkrótce będzie dostępny.

KARTA2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*