Ochroniarz Tysona na Superkombat New Heroes – już w najbliższą sobotę na żywo w FightBox HD

FightBox HD zaprasza na kolejną galę Superkombat Fighting Championship, jednej z najbardziej znanych federacji kickbokserskich. Bezpośrednia transmisja z Bukaresztu rozpocznie się w najbliższą sobotę 12 listopada o 19:00.

Superkombat w roku 2016 zadebiutował w Ameryce, otwarł szkoleniowy projekt Superkombat Academy, gościł bokserską legendę, Mike’a Tysona, i zorganizował niezwykłą galę pod gołym niebem, która zgromadziła rekordowe 35 tysięcy fanów. Rumuńska impreza będzie więc mocnym akcentem na zakończenie niezwykłego sezonu.

Pokazywany w FightBox HD segment New Heroes to pięć walk kickbokserskich i jeden pojedynek MMA. W kategorii ciężkiej grecki kolos Michail Karamousketaszmierzy się z przedstawicielem gospodarzy, Valentinem Bordianu – który podczas wizyty Tysona pełnił funkcję ochroniarza Żelaznego Mike’a. Jeszcze potężniejsze, bo na zasadach MMA, może być drugie starcie w najwyższej kategorii wagowej, pomiędzy Hatefem Moeilem z Niemiec i Milosem Dovedanem z Serbii. Emocjonujący będzie pojedynek rumuńskich zawodników w kategorii półciężkiej plus, gdzie Claudiu Alexe powalczy z jedną z gwiazd Superkombat, Cosminem Ionescu.

Pełna karta walk:

  • -77 kg, kickboxing: Cristian Rotar (Rumunia) vs. Cristian Stoica (Rumunia)
  • -86 kg, kickboxing: Claudiu Alexe (Rumunia) vs. Cosmin Ionescu (Rumunia)
  • -81 kg, kickboxing: Panagiotis Papadopoulos (Grecja) vs. Adelin Mihaila (Rumunia)
  • +96 kg, kickboxing: Michail Karamousketas (Grecja) vs. Valentin Bordianu (Rumunia)
  • -91 kg, kickboxing: Giannis Marinos (Grecja) vs. Razvan Tiru (Rumunia)
  • +96 kg, MMA: Hatef Moeil (Niemcy) vs. Milos Dovedan (Serbia)

Superkombat to największa europejska marka sportów walki i czołowa liga kickbokserska, skupiająca najlepszych zawodników. Organizacja produkuje gale na całym świecie, łącząc w nich świat sportu z showbiznesem.

Gala New Heroes będzie transmitowana na żywo w FightBox HD do ponad 40 krajów, a także dostępna online na platformieVOD  FilmBox Live oraz w systemie pay-per-view na fightboxlive.com za jedyne 3,99 euro.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*