Odkrycie roku 2017: Kamil Pawlak

W podsumowaniu roku 2017 nie mogło zabraknąć kategorii talentu roku. Przypominamy, że dotyczy ona zawodowych ringów i zawsze staramy się wskazywać zawodników, którzy w minionym roku pojawili się na zawodowych ringach lub znacznie rozwinęli się w kwestii takich walk.

Jako Odkrycie roku 2016 wskazaliśmy Adama Gielatę, który także w 2017 szedł jak burza i obecnie czeka na debiut w DSF KC.

Jeśli chodzi o rok 2017 to na zawodowych ringach pojawiło się wielu świetnych zawodników, którzy rokują na przyszłość i możemy być więcej niż pewni, że jeszcze długo będą dawać kibicom radość z oglądania z ich walk. Patryk Kuryłek, Wojciech Kazieczko, Kamil Pawlak czy Damian Piskorz.

Zawodnik warszawskiego klubu Garuda Muay Thai Gym Kamil Pawlak stoczył w 2017 roku sześć zawodowych walk, z czego wygrał cztery z nich. Jedyne porażki zanotował na gali King of Kings z bardzo mocnym Kristapsem Bulmeistairsem oraz na gali HFO z Przemysławem Pawlakiem. Walczący w kategoriach od 70 do 75 Pawlak pokonywał między innymi: Jakuba Rajewskiego, Piotra Trześniewskiego-Tryca czy Marcina Kreta. Pawlak to jeden z tych zawodników, którzy na zawodowe ringi zawitali mając bardzo małe doświadczenie w amatorskich walkach. W ringu imponuje opanowaniem i rewelacyjnie potrafi wykorzystać swój ogromny zasięg ramion.

Mający dopiero 24 lata zawodnik z Warszawy dopiero zaczyna regularne starty na zawodowych galach, a po tym co pokazał w roku 2017, kibice mogą mieć naprawdę duże oczekiwania wobec jego dalszej kariery. Niżej znajdziecie nagranie jednego z KO Pawlaka z ubiegłego roku.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*