“On jest prawdziwym mistrzem świata , pełen szacunku i honorowy gość” – Max Vorovski o Dawidzie Kasperskim po zwycięstwie na Xplosion Fight Series

Dawid Kasperski niestety musiał uznać wyższość Maxa Vorovskiego na gali Xplosion Fight Series w Tallinie. Walka zakończyła się jednogłośnym zwycięstwem na punkty zawodnika z Estonii. W trzeciej rundzie Dawid był liczony do 8 po czystym trafieniu prawym krzyżowym.

Max po walce z Dawidem powiedział:

First of all I would like to say, that He is a real world champion, very respectful and honorable guy.
It was a hard fight, we started to exchange since first round till last, but my pressure and boxing skills, heavy body shots and right cross and counters gave me a victory.

(…)He never backs down, He stand his ground and fight back all the time. Because of body shots he lost His speed and power at the end, this is when I managed to land clean cross and He went down. (…) his kick are really hard.

It was a honor to fight true warrior. His attitude, his respect showed that He is a real champion and He will achieve a lot.”

“Po pierwsze chciałbym zacząć od tego, że on (Dawid – przyp. red.) jest prawdziwym mistrzem świata, pełen szacunku i bardzo honorowy gość. To była ciężka walka, zaczęliśmy mocne wymiany od pierwszej do ostatniej rundy ale presja z mojej strony i moje umiejętności bokserskie, mocne ciosy na korpus, prawy krzyżowy i kontrataki dały mi zwycięstwo.

On nigdy się nie cofa, stoi pewnie i walczy cały czas. Przez ciosy na korpus stracił szybkość i siłę na końcu, właśnie wtedy uderzyłem czysto krzyżowym i Dawid znalazł się na deskach (…) jego kopnięcia są naprawdę mocne.

To był zaszczyt zmierzyć się z prawdziwym wojownikiem. Jego postawa, szacunek pokazały, że jest prawdziwym mistrzem i osiągnie wiele. “

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*