ONE Championship zorganizuje galę kickboxingu. Na karcie Yodsanklai, Petrosyan, Nattawut, Maslaboyev i Pinca

Znana z organizacji eventów MMA federacja ONE Championship zorganizuję galę kickboxerską i to z bardzo mocną kartą. Takie doniesienia płyną z Azji. Pierwsza gala nowej federacji ma odbyć się 20 kwietnia w Manili i będzie częścią gali ONE: Heroes of Honor. Walką wieczoru kwietniowego wydarzenia ma być walka Giorgio Petrosyan vs Jo Nattawut.

Imponująco prezentuje się także lista nazwisk, które zaanonsowano do współpracy z powstającą federacją. Petchboonchu FA Group, Nong-O Gaiyanghadao, Yodsaenklai Fairtex, Sam-A Gaiyanghadao, Singtongnoi Por Telakun, Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke, Sagetdao Petpayathai, Kwankhao Mor. Rattanabandit, Yodcherry Sityodtong, Giorgio Petrosyan, Fabio Pinca, Alain Ngalani, Regian Ersel oraz Sergej Maslobojev to lista potwierdzonych na tą chwilę zawodników. Obecność championa organizacji King of Kings Sergeja Maslobojeva sugeruje, że ONE FC będzie stawiać także na zawodników z Europy i także w tych wyższych kategoriach wagowych.

One Champioship zauważyło rosnącą popularność walk na zasadach K-1 w Azji. Dzieje się to głównie za sprawą federacji takich jak Kunlun, KRUSH, K-1 Japan i WLF.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*