Organizacja roku 2017 – DSF Kickboxing Challenge

Organizacja DSF Kickboxing Challenge w 2017 roku dała kibicom aż pięć gal zaczynając od marca, a kończąc na grudniu. W 2017 roku zakontraktowała także wielu zawodników, którzy odchodzili też od innych federacji na rzecz DSFu. Gale są transmitowane w serwisie player.pl oraz na kanałach sportowych telewizji Canal+. Nie bez znaczenia jest też warstwa promocyjna, o którą DSF stara się dbać w bardzo szerokim zakresie, promując swoje wydarzenia ale też zawodników.

W mijającym roku zapowiedziano też debiut w szeregach kickboxerskiej organizacji Marcina Różalskiego, który do niedawna walczył dla KSW. Jego pojedynek z Jerome Le Bannerem już w kwietniu 2018. W 2018 roku w DSF zobaczymy też do niedawna związanego z FEN Pawła Biszczaka. Ponadto federacja w 2017 roku koronowała dwóch mistrzów w wadze -81 kg i jednego w kategorii ciężkiej.

Więcej o poszczególnych galach DSF Kickboxing Challenge w 2017 roku przeczytacie w artykułach ich poświęconym:

31 marca – Warszawa:

Mecz Polska vs Niemcy, Kamil Ruta zdobywa pas mistrzowski 

23 czerwca – Nowy Sącz:

Mecz Polska vs Ukraina, w organizacji debiutuje Bartosz Batra w walce na zasadach Muay Thai, Michał Turyński przegrywa z Romankeviczem i Białorusin zdobywa pas mistrzowski w wadze ciężkiej. 

29 września – Ząbki:

“Najlepsi z najlepszych” – ośmioosobowy turniej mający wyłonić zawodnika, z którym federacja podpisze kontrakt zawodowy. W pierwszej edycji zwycięża Piotr Sokół, Kamil Jenel zdobywa pas pokonując Kamila Rutę.

27 października – Warszawa

Mecz Polska vs Francja, debiut w organizacji Dawida Kasperskiego

9 grudnia – Warszawa

W organizacji debiutuje znany z UFC Daniel Omielańczuk , Kamil Jenel broni tytułu mistrzowskiego.

W roku 2016 najlepszą federacją w Polsce była Makowski Fighting Championship.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*