Ósma gala federacji DSF Kickboxing Challenge odbędzie się w Ząbkach – informacja prasowa

NIE PRUSZKÓW A ZĄBKI! Najbliższa, ósma edycja DSF Kickboxing Challenge odbędzie się w Ząbkach, a nie tak jak informowaliśmy wcześniej w Pruszkowie. Termin pozostaje bez zmian – 9 lipca 2016 roku.

Chcąc zapewnić najlepsze widowisko sportowe naszym fanom i mając na uwadze wysokie standardy wyznaczone przez naszego partnera telewizyjnego NC +, byliśmy zmuszeni zmienić lokalizację.

DSF Kickboxing Challenge wraca do miejsca, w którym wszystko się rozpoczęło do Hali Sportowej w Ząbkach. Dwa lata temu, 27 września, odbyła się tam pierwsza gala naszej federacji, a trzy miesiące później zawitaliśmy tam ponownie. Wracamy do Ząbek bogatsi o wiele doświadczeń – zapewnił Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge.

Burmistrz miasta Robert Perkowski mówi, że dla Ząbek gala jest dużym wyróżnieniem. Bardzo się cieszę, że po raz czwarty będziemy gościć u nas federację DSF Kickboxing Challenge. Jestem przekonany, że 9 lipca 2016 roku zapisze się w sportowej historii naszego miasta. Dzięki prezesowi Sławomirowi Dubie i całej federacji jesteśmy świadkami wzrostu popularności kickboxingu, w którym przecież mamy tak piękne tradycje. Tę olbrzymią pracę dostrzega całe środowisko sportów walki, w tym także kibice. Dlaczego tak chętnie zgadzamy się na organizowanie takiego wydarzenia w Ząbkach? Bo wierzymy, że to jest dobra promocja miasta. Kibice dobrze wspominają dwie poprzednie edycje, dlatego zawsze u nas będzie miejsce dla takich wydarzeń.

Na DSF Kickboxing Challenge rywalami Polaków będą bardzo mocni Niemcy. Konfrontacja z naszymi zachodnimi sąsiadami zawsze wywołuje dodatkowe emocje. Mam nadzieję, że nasi zawodnicy zdadzą ten test celująco. Ostatnie wielkie sukcesy na Pucharach Świata na Węgrzech i we Włoszech dają wielkie nadzieje, że to my Polacy 9 lipca, z tej potyczki wyjdziemy z tarczą – podsumował Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge.

Niedługo podamy więcej informacji o zbliżającej się gali. Zachęcamy do odwiedzania naszej strony www.dsfchallenge.com oraz naszych serwisów społecznościowych: facebook, instagram, twitter oraz youtube.  Zapraszamy!

Federacja DSF Kickboxing Challenge

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

*